۰
 
کد مطلب: 94547 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸
حق و باطل هیچوقت با هم صلح و سازش نخواهند کرد حتی با ظهور حضرت منجی(عج)
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در گردهمایی تبیین فرهنگ نهادی کارکنان گفت: مستکبران همواره با پیامبر(ص) و برنامه های توحیدی آنحضرت مخالف بوده و خواهند بود چرا که نور و هدایت مانعی بر سر راه منافع استکباریان است و آنان هرگز تحمل به خطر افتادن منافعشان را ندارند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه همه انسانها فطرتا پاک آفریده شده اند اما مسئله اختیار و لذت های زودگذر دنیوی موجب حرکت به سوی باطل گردیده است، اظهار کرد: عده کسانی که طرفدار حق و حقیقت اند بسیار اندک است اما پیروزی نهایی با همین عده اندک است و حق بر باطل سیطره دارد.

   وی با اشاره به اینکه غفلت از دشمن و دلبستگی به او ما را از رسیدن به مقصد باز خواهد داشت، افزود: اعتقاد به توحید، عدالت و دین، خاصیتی جنگ تراشانه دارد چرا که دین، ضد بی عدالتی است و مستکبران همواره در پی ایجاد بی عدالتی در جهانند.

   حجت الاسلام امیرنژاد متذکر شد: بر اساس همین خاصیت است که آمریکا و استکبار همواره با مسلمانان سر جنگ داشته و دارند، آنها با اصل و اساس اسلام و نظام های اسلامی مخالفند و موشک و برنامه های هسته ای و … بهانه هایی برای مخالفتند.

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با تاکید بر کسب آگاهی و بصیرت، پشتیبانی از ولایت فقیه را اصلی برای هدایت عنوان کرد و با اشاره به خدمات ارزنده حضرت خدیجه(س) در پیشبرد اهداف اسلام، افزود: حضرت خدیجه(س) اولین بانوی مسلمان و از بانوان ارزشمند، با شخصیت و با عظمت است که با ولایتمداری خود، جان و مالش را وقف اسلام و پیشبرد اهداف متعالی پیامبر اسلام(ص) کرد.

   گردهمایی تبیین فرهنگ نهادی با رویکرد ارتقای بصیرت و معرفت دینی در بین کارکنان شاغل و وظیفه سپاه میانه برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب