۱
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه:

فتح خرمشهر نمادی از ایثار و مقاومت مردم ایران است

کد مطلب: 94537 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
فتح خرمشهر نمادی از ایثار و مقاومت مردم ایران است
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در جمع کارکنان سپاه گفت: فتح خرمشهر نمادی از ایثار و مقاومت مردم ایران است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد در مراسم گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر، با اشاره به فرمایش امام در خصوص اینکه “خرمشهر را خدا آزاد کرد” گفت: این جمله جمله ای واقعی است چرا که در عین ناباوری، عده ای قلیل از رزمندگان با سلاحی بسیار اندک در مقابل ده ها برابر از دشمن تا بن دندان مسلح ایستاده و دشمن را زمینگیر کردند و این غیر از خواست و اراده خدا، چیز دیگری نمی تواند باشد.

 

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با اشاره به خسارات جانی، مالی و آبرویی جنگ تحمیلی خصوصا در ابتدای این جنگ، اظهار داشت: برخی از شهرهای ما در همان روزهای اول به تصرف دشمن درآمد و خرمشهر نیز پس از مقاومتی ۳۵ روزه، سقوط کرد اما رزمندگان اسلام توانستند پس از گذشت ۱۹ ماه این شهر را آزاد کرده و مقدمه برای عقب کشاندن دشمن از خاک کشور فراهم شد.

 

   وی با بیان اینکه روزهایی همچون روزهای فتح خرمشهر، روزهای ایثار و مقاومت ملت ایران را به تصویر می کشد و هرگز نباید به فراموشی سپرده شود.

 

   حجت الاسلام امیرنژاد تصریح کرد: جنگ را قدرت ایمان پیش برد و آنچه ملت ایران را بر دشمن پیروز کرد جز ولایت مداری و نیروی ایمان، اعتقادات قلی و باورهای دینی آنان چیز دیگری نبود.

 

   وی با بیان اینکه مسئولان باید قدردان ملت باشند، اظهار کرد: مسئولان باید آگاه بوده و بیانات رهبری مبنای عملی خود قرار دهند چرا که منافع کشور و پیروزی در برابر دشمنان، فقط و فقط در صراط ولایت امکان پذیر است و تاریخ نشان داده که خروج از خط رهبری، هرگز به نفع کشور نبوده و شکستهای جبران ناپذیری بر کشور تحمیل می کند.

 

 

   خبرنگار: علی محمّد عزّتی

انتهای پیام/

 
 
 
 
  1. Ebrahim گفت:

    سایتتون فقط مربوط به سپاهه؟؟یا مال آقای امیر نژاده؟؟؟

نظر شما در مورد این مطلب