۰
 
کد مطلب: 94228 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹
نشست خبری اصحاب رسانه با فرمانده سپاه میانه برگزار شد
 
 
فرمانده سپاه میانه در نشست خبری هفته بسیج سازندگی با بیان اهمیت و جایگاه بسیج سازندگی در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام، نقش بسیج سازندگی در امر محرومیت زدایی و حمایت از تولید ملی را بسیار مهم تلقی کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، جعفر غیابی با حضور در جمع خبرنگاران، هفته بسیج سازندگی را تبریک گفته و گفت: بسیج واژه ای زیبایی برگرفته از قلب پاک امام خمینی(ره) بوده و خصلت پاکی و بی ریایی و خدمت صادقانه را از آن وجود پاک هدیه گرفته است.

 

 

   فرمانده سپاه میانه با بیان اینکه بسیج با نقش بازدارندگی خود در برابر هجمه شدید توطئه های دشمن ایستاده و استقلال کشور را حفظ کرده است، اظهار کرد: بسیج با اجرای پروژه هایی غیرقابل باور با طراحی فناوری های بومی توانسته است تا کنون در بدترین شرایط تحریمی در برابر دشمن بایستد و در این میانه بسیج سازندگی نقش چشمگیر و مهم ایفا می کند.

 

 

   غیابی با اشاره به اجرای ده ها مورد کارهای ارزنده ای که بسیج سازندگی در سطح شهرستان میانه انجام داده است، ویزیت و درمان رایگان بیماران شهری و روستایی با ایجاد بیمارستانها، درمانگاه ها و اردوهای سلامت یکروزه، کمک به باغداران و زارعین در امورات کشاورزی، ارائه وامهای معیشتی، اشتغال و تولید، توزیع رایگان کیف و کفش و لباس در بین محرومان را از جمله این فعالیت ها برشمرد و افزود: محرومیت زدایی موجب امیدواری مردم به نظام، مسئولان و آینده انقلاب اسلامی است و بسیج سازندگی به خوبی از عهده این امر مهم برآمده است.

 

 

   فرمانده سپاه میانه دستگیری از محرومین با تهیه غذا، فراهم سازی بستر مسافرتهای زیارتی، تامین جهیزیه، ساخت خانه محروم، کمک های نقدی به بیماران صعب العلاج و جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان و مدافعان حرم را از دیگر برنامه های بسیج سازندگی اعلام کرد و افزود: علاوه بر اینها نیز بسیج سازندگی در بخش های متعددی از جمله برگزاری کارگاه های پیشگیری از اعتیاد، بازسازی مساجد و احداث خانه عالم، مشارکت در بحث درختکاری و احیای مراتع و …، فعالیتی گسترده دارد.

 

 

   وی با تشریح برنامه های هفته بسیج سازندگی، سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه، دیدار با امام جمعه، دیدار با خانواده شهدا و اجرای آیین غبارروبی، بازدید از صنایع تبدیلی، آغاز مرحله دوم پروژه های محرومیت زدایی کاغذکنان شمالی با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه را از جمله مهمترین این برنامه های برشمرد و افزود: بیش از ۱۰۰ پروژه محرومیت زدایی از شهرستان توسط بسیج سازندگی، شناسایی شده و امورات کارشناسی آن به پایان رسیده است و انشاء ا… در صورت تامین اعتبار لازم و عقد قرارداد با نهاد ها و سازمانهای ذیربط، شاهد اجرای آنها خواهیم بود.

 

 

   در سالروز تشکیل بسیج سازندگی، فرمانده سپاه میانه با حضور در نشست خبری این هفته به سوالات مطروحه از سوی اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان پاسخ دادند.

 

 

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب