۰
 
کد مطلب: 94139 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱
جمعی از کارکنان سپاه با امام جمعه شهرستان میانه دیدار کردند
 
 
امام جمعه شهرستان میانه در دیدار با جمعی از کارکنان سپاه و معلمان و مربیان، تربیت انقلابی و معنوی را مورد تاکید قرار داده و گفت: دستگاه های فرهنگی کشور باید برای جذب جوانان و تربیت صحیح آنان، در کار خود شکوفایی و نوآوری داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام عبدالله محمّدی با گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و هفته معلم، معلمی را امری بسیار حساس و کلیدی در تربیت جامعه دانسته و از دولت خواست با اهتمامی بیشتر و توجهی جدی بر رفع مشکلات و اعاده حق و حقوق این قشر تاثیرگذار، اقدام نماید.

   امام جمعه میانه با اشاره به خدمات ارزنده روحانیون شهید و گردانندگان عقیدتی سیاسی سپاه از ابتدای شکلگیری تا کنون، اظهار کرد: عقیدتی سیاسی سپاه، بهترین نیروهای معتقد را برای دفاع از انقلاب، تربیت کرده است و انتظار می رود کارهای فرهنگی با شکوفایی، ابداع و نوآوری در این عرصه، استمرار یابد بگونه ای که جوانان و نوجوانان نسل سوم و چهارم انقلاب در تراز نسل اول انقلاب و حتی بهتر از آنان، تربیت یابند.

   وی افزود: بحمدالله نیروهای عقیدتی سیاسی سپاه با وجود مرارت های بسیار زیاد دشمنان و تلاش های شبانه روزی آنان، در عرصه فرهنگی سیاسی و تربیت جامعه پیشگام بوده و هست.

   حجت الاسلام محمّدی با تبریک اعیاد شعبانیه، بر لزوم آمادگی برای استفاده از بسترها و فضای معنوی ماه مبارک رمضان برای خودسازی و جذب جوانان و نوجوانان تاکید کرد.

   در دومین روز از هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و هفته معلم، ده ها نفر از کارکنان سپاه اعم از فرماندهان و مسئولین، مربیان عقیدتی و هادیان سیاسی به همراه جمعی از کارکنان و معلمان آموزش و پرورش با امام جمعه شهرستان میانه دیدار کردند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب