۰
 
کد مطلب: 93852 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۲
ممنوعیت کشت برنج به ضرر مردم شهرستان میانه خواهد بود
 
 
امام جمعه میانه با اشاره به مصوبه هایی در خصوص ممنوعیت کشت برنج بغیر از شهرهای شمالی کشور به دلیل کمبود بارش ها گفت: این امر به ضرر مردم شهرستان میانه است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام والمسلمین عبداله محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان میانه، برنج را یکی از محصولات استراتژیک و چندین دهه کشاورزان میانه خوانده گفت: تصمیم ممنوعیت کشت برنج در میانه قابل قبول نیست و مسئولین باید در این خصوص تجدید نظر کنند.

وی همچنین با بیان اینکه قوانین موجود در کشور به نفع مردم است از مسئولین خواست تا با یافتن راههای قانونی، به مردم خدمت کنند تا آنها از مسئولین راضی شوند زیرا رضایت آنها موجب رضایت پروردگار متعال است.

امام جمعه میانه تاکید کرد: این انقلاب برای همه ما از جمله مسئولین بوده و باید از این فرصتهایی که در دست دارند برای خدمات رسانی به مردم و رفع مشکلات آنها بهره لازم را ببرند.

حجت الاسلام محمدی در پایان با تبریک اعیاد شعبانیه بر برنامه ریزی برای استفاده از فیوضات ماه شعبان در راستای تقرب و نزدیکی به خدا تاکید کرده گفت: انجام عبادتهای سنگین اراده ای محکم و خلل ناپذیر به انسان بخشیده و خیرات و برکات معنوی زیادی را به همراه خواهد داشت.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب