۰
 
کد مطلب: 93807 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴
با دو خانواده شهید پاسدار در شهرستان میانه دیدار شد
 
 
جمعی از کارکنان نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با خانواده شهیدان قره داغی و رحمتی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در این دیدار خانواده شهدا را چشم و چراغ ملت و خانه امید آنان دانسته و خدمت به آنان را وظیفه ای همگانی تلقی کرد.

 

 

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد شهادت را نعمتی الهی عنوان کرد که دستیابی به آن مستلزم کسب لیاقتی خاص است و با اشاره به اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: شهدا رهروان اصلی بزرگ پاسدار اسلام حضرت اباعبدالله(ع) و پرچمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) بودند و رهروی راه شهدا افتخاری بزرگ است.

 

 

   وی با بیان اینکه دیدار از خانواده شهدا فرح بخش، انرژی آفرین و روحیه افزاست، افزود: ما برای خدمت دهی به حضور خانواده شهدا نمی رویم بلکه می رویم تا از آنان برای استمرار راه شهدا، قوّت و توانی مضاعف بگیریم.

 

 

   فرزند شهید قره داغی در این دیدار، خود را ملزم به پیروی از راه پدر شهیدش و شهدای انقلاب دانسته و اظهار کرد: هر زمان نیاز باشد ما نیز در رکاب ولایت بوده و گوش به فرمان او خواهیم بود.

 

 

   علی قره داغی با گلایه از برخی بی توجهی ها نسبت به خانواده های شهدا، خواستار تکریم این خانواده های داغدیده شد و افزود: بسیاری از فرزندان شهدا با وجود دارا بودن مدارک تحصیلات دانشگاهی، بیکار می باشند و مسئولین باید به فکر اشتغال مناسب این جوانان باشند تا شان خانواده های شهدا پایمال نگردد.

 

 

   به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و در آستانه روز پاسدار، جمعی از کارکنان نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با خانواده پاسدار شهید اسماعیل قره داغی و پاسدار وظیفه شهید خانجان رحمتی دیدار کردند.

 

???????????????????????????????

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب