۰
 
کد مطلب: 93720 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
لزوم تبیین شاخص برای تعیین جایگاه آموزش و پرورش  میانه در سطح استان
 
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه، آموزش و پرورش دارای شاخصه های ملی تعریف شده می باشد بر تبیین شاخصه ها و معیارهای آموزشی و تربیتی برای تعیین جایگاه آموزش و پرورش شهرستان در سطح استان تاکیدکرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حمید شکری در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال ۹۷، ارائه گزارشی از موقعیت و جایگاه آموزش و پرورش شهرستان میانه در جلسه شورای آموزش و پرورش را ضروری خوانده گفت: نتایج ارزیابی های استانی، نتایج کنکور، آموزش، مسائل پرورشی هر سال باید به طور مستند جمع آوری شده و تعیین کننده جایگاه آموزش و پرورش باشد.

وی در ادامه با تقدیر از زحمات شورای آموزش و پرورش و عوامل و کارکنان این نهاد در دستیابی به توفیقات روزافزون افزود: اساسنامه شورای آموزش و پرورش از قوت ویژه ای برخوردار بوده و باید مواد اساسی آن برای مطالعه در اختیار تمامی اعضا گذاشته شود تا بتوانند در چارچوب و در راستای اساسنامه به فعالیت برای پیشبرد اهداف اساسی بپردازند.

شکری در خصوص اعتبارات عمرانی آموزش و پرورش با بیان اینکه اعتبارات عمرانی در این حوزه هنوز مشخص نشده گفت: باید این اعتبارات در شورای آموزش و پرورش بررسی و مصوب شده پس از آن به کمیته برنامه ریزی شهرستان برای تصویب نهایی برود.

فرماندار میانه در ادامه بر ضرورت استانداردسازی مدارس تاکید کرده افزود: در حوزه آموزش و پرورش بسیاری از مسائل و مشکلات از طریق مجمع خیرین مدرسه ساز رفع شده و باید در دیگر زمینه ها از جمله سوق مدارس و تجهیزات آن به سمت استانداردسازی نیز از وجود خیرین که دست یاریگر دولت به شمار می روند بهره لازم را ببریم.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب