۰
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه:

استقلال اقتصادی، حرکت و فکر جهادی می طلبد

کد مطلب: 93548 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
استقلال اقتصادی، حرکت و فکر جهادی می طلبد
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در کارگاه تبیین شعار سال 1397، بر همت و جهاد ملی برای عملیاتی شدن شعار سال تاکید کرد و گفت: استقلال اقتصادی، حرکت و فکر جهادی می طلبد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در جمع کارکنان شاغل و وظیفه سپاه میانه با مدبّرانه دانستن انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، عزم جدی مردم و مسئولین را لازمه تحقق اهداف شعار سال دانست و اظهار کرد: درک، دقّت در فرمایشات و عمل به منویات رهبری وظیفه ای همگانی است و برای تحقق اهداف شعار سال باید این شعار مورد اهمیت قرار گرفته و برنامه های مدوّنی در جهت عملیاتی شدن آن از سوی دولتمردان باید پایه ریزی شود.

 

 

    حجت الاسلام حسن امیر نژاد با اذعان بر اینکه طی سالهای گذشته، اثرات منفی عدم حمایت مناسب از اهداف شعار سال، دامنگیر آحاد جامعه شده است، بر همتی اساسی و همگانی در جهت استفاده از تولیدات و تجهیزات خانگی و اداری تولید داخل تاکید کرد و افزود: سرپایی استقلال و حیثیّت کشور، رونق کارگاه ها و کارخانجات داخلی، و اشتغال جوانان در گرو نهادینه سازی حمایت و استفاده از کالای ایرانی است.

 

 

   وی از کارکنان سپاه به عنوان الگوهای عملی مردم، خواست تا در این راستا پیشگام و پیشقدم باشند و کالاهای خارجی را از سبد خرید خود خارج نمایند.

 

 

   حجت الاسلام امیرنژاد، تلاشهای مداخله جویانه و براندازانه دشمن در منطقه و با هدف ضربه زدن به اسلام و کشورهای اسلامی را متذکر شد و حمایت وهابیون به ظاهر مسلمان اما منافق صفت، ظالم و غاصب از رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین را مایه تاسف دانست و عربده کشی های آنان و اظهار نظرهای مداخله جویانه و بی اساس، و کشتار مردم مظلوم کشورهای منطقه با حمایت مستقیم و غیرمستقیم مالی و نظامی آنان را محکوم کرد.

 

 

 

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب