۰
 
کد مطلب: 93076 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴
نصب بنر ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در محور تبریز-میانه-زنجان +تصویر
 
 
بر طبق تصمیم شورای ترافیک شهرستان میانه تردد هر نوع خودروی سنگین از جمله تریلی و کامیون ها در ایام نوروز در محورهای میانه-تبریز و میانه-زنجان ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلیل میانا، از روز ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین سال ۹۷، تردد هر نوع خودروی سنگین از جمله تریلی و کامیون ها در محورهای میانه-تبریز و میانه-زنجان ممنوع است.

 

 

این ممنوعیت شامل خودروهای سنگینی که مقصدشان میانه است نبوده و این خودروها نیز فقط از محور میانه-میاندوآب مجاز به تردد هستند.

 

فرماندار ویزه میانه در همین رابطه با انتقاد شدید از عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی و راهداری، گفت: منشا بیشتر نارضایتی در شهرستان میانه به وضعیت نامناسب محورهای مواصلاتی آن برمی گردد که متاسفانه شاهد کم کاری این اداره کل نسبت به شهرستان میانه هستیم.

 

 

حمید شکری گفت: اگرچه کمبود اعتبارات منشأ اصلی موانع و مشکلات است ولی در کنار آن، بی اعتنایی ادارات کل مربوطه نیز مشهود می باشد.

 

فرماندار میانه با بیان اینکه با فرارسیدن ایام نوروز، شاهد افزایش بار ترافیکی درون شهری هستیم، اهتمام ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی در مدیریت و کنترل ترافیک را خواستار شده، افزود: در زمینه کنترل ترافیک درون شهری باید جدیت بیشتری به عمل آید و رفع مشکلات ترافیکی در دستور کار پلیس قرار گیرد.

 

شکری، بهره گیری از دوربین های کنترل ترافیک در سطح شهر را در برقراری نظم و جلوگیری از بروز تخلفات، موثر توصیف کرده، گفت: وجود دوربین در سطح شهر، پتانسیلی مناسب برای استفاده دستگاههای انتظامی و مدیریتی بوده و باید کاربرد این دوربین ها بطور مشارکتی و همگانی باشد و دستگاههایی که از این امکان برخوردارند بصورت جزیره ای عمل نکنند.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب