۰
 
کد مطلب: 93049 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 ساعت 07:47
حوزه علمیه شهرستان میانه در اوایل سال آتی به بهره برداری می رسد
 
 
امام جمعه میانه از پروژه رو به اتمام حوزه علمیه شهرستان میانه خبر داده گفت: این پروژه در 4 طبقه بعد از ایام نوروز 97 به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام والمسلمین عبداله محمدی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان میانه طی سال جاری از بازسازی ساختمان قدیمی و تبدیل آن به ۶ واحد خانه سازمانی اشاره کرده گفت: این خانه ها به اساتید حوزه علمیه تحویل شده است.

وی اضافه کرد: فاز دوم حوزه علمیه نیز با اعتبارات پیگیری شده از سوی فرماندار ویژه شهرستان اجرا خواهد شد تا در سال آتی شاهد بهره برداری از حوزه عملیه ای در شان شهرستان میانه باشیم.

حجت الاسلام محمدی از هماهنگی های لازم برای دایر بودن مساجدی در سطح شهر برای ایام تعطیلات نوروزی خبر داده گفت: احداث مساجد و امکاانات خدمات رسانی در کنار این مساجد در ورودی و خروجی شهرستان از نیازهای مهم به شمار می رود که امیدواریم با ارائه مجوز از سوی اداره راه و میراث فرهنگی و گردشگری در چند نقطه بتوانیم به راه اندازی مساجد و واحدهای خدماتی اقدام کنیم.

امام جمعه میانه در پایان با اشاره به بحث موقوفات در شهرستان میانه و ازدیاد آنها گفت: باید فردی توانمند که بتواند با ادارات در راستای حل مشکل موقوفات تعامل داشته باشد مدیریت اوقاف و امور خیریه شهرستان را عهده دار شود.

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب