۰
 
جزئیاتی جدید از پشت پرده‌ ابقاء حاشیه‌سازترین وزیر روحانی؛

عقب‌نشینی اکثریت نمایندگان آذربایجان‌شرقی از استیضاح عباس آخوندی

کد مطلب: 92939 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
عقب‌نشینی اکثریت نمایندگان آذربایجان‌شرقی از استیضاح عباس آخوندی
 
 
تعداد زیادی از نمایندگان آذربایجان‌شرقی من‌جمله مسعود پزشکیان، شهاب‌الدین بیمقدار، زهرا ساعی، معصومه آقاپور و ... جزو کسانی هستند که بار دیگر به عباس آخوندی رأی اعتماد داده‌اند.

به گزارش میانا به نقل از آناج، اخبار واصله نشان می‌دهد در ماجرای استیضاح آقایان عباس آخوندی و علی ربیعی تعدادی از نمایندگان آذربایجان‌شرقی که موافق استیضاح بودند، در دقیقه‌ی ۹۰ به‌ یک‌باره امضاء خود را پس گرفته و به جرگه‌ی موافقان وزیر راه و شهرسازی پیوسته‌اند.

برخی از این نمایندگان از چهره‌های شاخصی هستند که در حادثه‌ی قطار تبریز-مشهد بر استیضاح عباس آخوندی تاکید داشتند و طی مصاحبه‌هایی شدیدالحن از ناکارآمدی او انتقاد می‌کردند و خواهان حذف او از ساختار دولت بودند.

از آنجایی که نمایندگان مجلس دهم در طول دو سال اخیر طی دو بار استیضاح وزیر راه و شهرسازی و یک‌بار رأی اعتماد به او جهت حضورش در کابینه‌ی دوازدهم بی‌ثباتی خود را نشان داده‌اند و آراء آخوندی به طرز عجیبی بالا و پایین شده، شبهاتی در اذهان عمومی ایجاد گردیده است.

جمیع مستندات نشان می‌دهد اکثریت نمایندگان ملت اعم از اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل در بزنگاه‌ها رأی خود را پای معامله آورده‌اند و تعداد کسانی که ثبات عقیده و رفتار داشته‌اند زیر ۸۰ تن است و به همین سبب در استیضاح‌ها و مقاطع حساس نمی‌توانند تاثیرگذار باشند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب