۰
 
با موضوع نقش فضای مجازی در خیانت همسران/

دومین جلسه مجمع عالی بسیج شهرستان میانه برگزار شد+تصاویر

کد مطلب: 92893 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۷
دومین جلسه مجمع عالی بسیج شهرستان میانه برگزار شد+تصاویر
 
 
با حضور اعضای هیئت رئیسه و جمع کثیری از بسیجیان میانه دومین مجمع عالی بسیج با محوریت نقش فضای مجازی در خیانت همسران تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، فرمانده سپاه میانه روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه در دومین مجمع عالی بسیج این شهرستان با اشاره به فواید و مضررات فضای مجازی، افزود: مطمعناً نبود سواره نظام در فضای مجازی موجب تهدید و آسیب خواهد شد.

 

سرهنگ پاسدار جعفر غیابی ضمن تشریح معنای خیانت، از طلاق، خودکشی را از جمله مهم ترین مصادیق های این موضوع عنوان کرد و افزود: فضای مجازی به تنهایی موجب خیانت همسران نیست و در نقش یک تسهیل گر است.

 

 

رئیس دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی میانه نیز در این جلسه بابیان این موضوع که فضای مجازی به‌نوعی حقیقت مجازی است که آسیب‌های آن به‌صورت فردی و اجتماعی در جامعه امروز ما نمایان است، اظهار داشت: آسیب‌های فضای نوظهور و بسیار زیاد بوده که در راستای القای فرهنگ و عقاید فرهنگ غربی در جامعه امروز ما ایفای نقش می‌کند.

 

 

 در این مجمع که با حضور و سخنرانی ریاست دادگستری و  کارشناسان در امور تربیتی و روانشناسی همراه بود، علل بهانه گیری همسران به خیانت های خانوادگی مطرح و در آخر راهکارهای مقابله این موضوع در شش بند قرائت و به تصویب مجمع رسید.

 

 

در این مراسم همچنین از فعالین و پژوهشگران حوزه مجمع عالی بسیج شهرستان میانه تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

خبرنگار و عکاس: امید کوهی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب