۰
 
کد مطلب: 92841 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۷
آزادسازی ۳۲ زندانی در شهرستان میانه طی سال جاری
 
 
دادستان عمومی و انقلاب میانه گفت: انجمن حمایت از زندانیان میانه امسال به آزادسازی ۳۲ زندانی واجد شرایط از محکومین محاکم و بازگرداندن آنها به آغوش گرم خانواده های خود همت گمارده است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، سعید کشاورز امامی با اعلام این خبر افزود: انجمن حمایت از زندانیان میانه از انجمنهای برتر در سطح استان و کشور می باشد که در سال جاری توانسته است به خانواده های زندانیان مبلغ ۴ میلیاردو ۱۱۳ میلیون و ۶۷۳ هزار ریال، به زندانیان میانه مبلغ ۱ میلیاردو ۵۹  میلیون و ۵۸۵ هزار ریال، به زندان مبلغ ۴۱۴ میلیون و ۴۹ هزار ریال و  همچنین به مراکز تامینی ۴۵۰ میلیون ریال کمک کند.

 

 

وی اضافه کرد: از سوی این انجمن به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز مبلغ ۶۳۰ میلیون ریال، به حساب خانواده های زندانیان جهت خرید عید و همچنین برای هر خانواده مبلغ ۳ میلیون ریال در مجموع به ارزش۳۳۰ میلیون ریال سبد کالا از فبیل مرغ و گوشت و ارزاق تهیه و توزیع گردیده است.

 

 

 

امامی هزینه های صرف شده برای زندانیان و خانواده های آنها را در مجموع ۷ میلیارد ریال از سوی انجمن حمایت از زندانیان خوانده گفت: این انجمن به منظور رسیدن به درآمد پایدار پروژه هایی در دست اقدام دارد از جمله کمپ دهکده رهایی، مشارکت در پرورش گاوهای گوشتی، احداث ساختمان چهار طبقه با یک واحد مغازه تجاری در شهرک اندیشه، احداث مجتمع عدالت با مشارکت بخش خصوصی دارای ۲۸ واحد مغازه تجاری و ۲۴ سوئیت برای استفاده وکلا و غیره  با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی که در آینده نزدیک با اتمام این پروژه ها شاهد خودکفا شدن انجمن خواهیم بود.

 

 

 

دادستان میانه با بیان اینکه در زمینه های فرهنگی دوره های آموزشی مختلفی در راستای برنامه های ابلاغی سازمان زندان های استان در شهرستان میانه به صورت منظم در محل انجمن حمایت زندانیان میانه در سه بخش آموزشی پیشگیری از طلاق، پیشگیری از اعتیاد، ارتقای مهارتهای اخلاقی و زندگی خانواده های زندانیان با حضور تعداد ۲ نفر روانشناسان برجسته شهرستان برگزار شده است.

 

 

 

 

وی با بیان اینکه این دوره ها با هدف تقویت و استحکام زندگی مشترک و اثرات نامطلوب اعتیاد و تبعات ناشی از آن و پیشگیری از ورود خانواده های زندانیان به فساد و تباهی در غیاب سرپرست خانواده طراحی گردیده افزود: هدف  اصلی ما کاهش آسیبهای اجتماعی خانواده های زندانیان است.

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب