۰
 
کد مطلب: 92807 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
نیروی انتظامی مخالف شادی مردم نیست/ پلیس برای ایجاد آرامش در خیابان‌ها و معابر حضور دارد
 
 
سرهنگ نوروزی گفت: پلیس از ورود مواد محترقه به ورزشگاه ممانعت کرده و اگر فرد یا افرادی در سبب ایجاد اختلال در نظم باشند تحویل مراجع قانونی خواهند شد.

به گزارش میانا به نقل از آناج،  سرهنگ فرهنگ نوروزی در خصوص توصیه‌های پلیس در چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: نیروی انتظامی به هیچ‌وجه مخالف شادی مردم نیست بلکه حضور نیروی انتظامی برای حفظ آرامش و نظم عمومی جامعه است و پلیس با آمادگی کامل در سطح خیابان‌های، میادین و اماکن برای برقراری نظم وظیفه خودش را انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: تمام تدابیر لازم اتخاذ شده اما علی‌رغم این مساله انتظاری که پلیس از مردم شریف، آگاه و باغیرت تبریز دارد مانند سالهای گذشته نهایت همکاری و همراهی با پلیس را داشته و از سرپرست خانواده‌ها انتظار داریم هرکسی خانواده خودش را در کنترل داشته باشد و چهارشنبه آخرسال خانواده محور باشد.

فرمانده انتظامی تبریز با بیان اینکه نگذاریم چهارشنبه سوری تبدیل به چهارشنبه سوزی شود، تاکید کرد: نگذاریم که خاطره بدی از چهارشنبه آخر سال باقی بماند و آتش و ترقه سبب آسیب به فرد شده و یک لحظه شادی موجب پشیمانی برای یک عمر شود.

وی با اشاره به بازی امروز تیم تراکتورسازی در جام باشگاه‌های آسیا نیز خاطرنشان ساخت: از هواداران پرآوازه تیم تراکتورسازی انتظار داریم که همانطور که شهر تبریز شهر اولین‌هاست نمونه و الگویی برای سایر تیم‌ها وشهرها باشند و تیم خودشان را تشویق کنند و اتفاقی نیفتد که فرهنگ شهرمان زیر سوال برود و یا عده‌ای از آن سوءاستفاده کنند.

سرهنگ نوروزی تصریح کرد: از هواداران تراکتورسازی می‌خواهیم که نهایت همکاری را با پلیس داشته باشند، زیرا پلیس از ورود مواد محترقه به ورزشگاه ممانعت کرده و اگر فرد یا افرادی در سبب ایجاد اختلال در نظم باشند تحویل مراجع قانونی خواهند شد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب