۰
 
کد مطلب: 92770 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۸
برخورد قاطع پلیس با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال/دستگیری ۳۰۹ سارق و متلاشی شدن ۶ باند سرقت طی سال جاری در شهرستان میانه
 
 
فرمانده انتظامی میانه ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان طی سال جاری، از برخورد قاطع پلیس با هنجارشکنان در چهارشنبه آخر سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، فرمانده انتظامی میانه  روز یکشنبه ۲۰ اسفندماه  در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران با اشاره با تشریح برخی اقدامات و عملکرد نیروی انتظامی این شهرستان با بیان اینکه پیشگری از وقوع جرم و سرقت از جمله اولویت های مهم برقرارکنندگان نظام و امنیت می باشد، افزود: خوشبختانه در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد کاهش ۲ درصدی سرقت و افزایش ۷ درصدی کشف آن بودیم.

 

 

سرهنگ هاشم شععفی ضمن بیان این موضوع که در سال ۹۶ تمامی قتل های به وقوع پیوسته در سطح شهرستان کشف شده است، اظهارداشت: امسال میزان نزاع های فردی نیز با کاهش ۲۴ درصدی مواجه بوده است.

 

 

وی به افزایش کشفیات مواد مخدر به میزان ۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال جاری در سطح شهرستان میانه نیز اشاره کرد وگفت: در سال ۹۶ همچنین شاهد افزایش ۱۷ درصدی ارزش کشفیات کالای قاچاق نسبت به سال گذشته نیز بودیم.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری ۳۰۹ سارق و متلاشی شدن ۶ باند سرقت طی سال جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه در مجموع جرایم به وقوع پیوسته شاهد کاهش ۱۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته نیز بودیم.

 

 

وی از افزایش ۲۸ درصدی تصادفات درون شهری با ۲ فقره تصادف فوتی در طی سال جاری خبر داد و گفت: این امار در تصادفات برون شهری با کاهش ۱۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته و با کاهش ۶ نفر فوتی در کل تصادفات درون شهری و برون شهری همراه بوده است.

 

 

سرهنگ شعفی با تبریک پیشاپیش سال نو و لزوم ارج نهادن به سنت های دیرینه افزود: چهارشنبه ‌سوری از سنت‌ های دیرینه مردم است که با رعایت نکات ایمنی و پرهیز از استفاده از مواد محترقه خطرناک می‌ تواند لحظات شیرین و پرخاطره ‌ای برای کودکان و خانواده ‌ها فراهم آورد.

 

 

وی بر لزوم نظارت والدین بر رفتار فرزندان و برگزاری مراسمات سنتی بصورت خانواده محوری در این ایام افزود: شهروندان میانه ای با رعایت موارد ایمنی و پرهیز از استفاده از مواد محترقه خطرناک، شیرینی ایام پایانی سال را به کام خانواده ‌ها تلخ نکنند تا نوروزی شاد و توام با آرامش برای شهروندان فراهم کنیم.

 

 

 

فرمانده انتظامی میانه گفت: در صورت مشاهده تخلف، فرد متخلف از سوی پلیس نیروی انتظامی شهرستان دستگیر و تا پایان تعطلات نوروزی بازداشت می شود.

 

 

 

سرهنگ شعفی با اشاره به رعایت برخی از موراد برای جلو گیری از حوادث افزود: اصلی ترین معیار مشارکت شهروندان با پلیس، رعایت قوانین و مقررات است.

 

 

خبرنگار: امید کوهی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب