۰
 
کد مطلب: 92573 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۲
تردد کامیون‌های سنگین در جاده بستان‌آباد- میانه را در ایام نوروز ممنوع کنید
 
 
یعقوب شیویاری در تذکر شفاهی اظهار داشت: از وزرا و سازمان‌های دولتی درخواست جدی دارم که به قول‌های خود به کارگران و بازنشستگان در پایان سال جامه عمل بپوشانند تا این قشر با انگیزه بالا سال را به اتمام برسانند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در حوزه شهرستان میانه کارهای مثبتی از سوی این وزارتخانه صورت نگرفته است، کارشناسان وزارت برای بررسی این موضوع به منطقه اعزام شوند.

 

 

این نماینده مجلس همچنین بیان داشت: جاده بستان‌آباد- میانه شاهد تردد کامیون‌های سنگین است و این امر باعث ایجاد تصادفات متعدد شده است، انتظار داریم در ایام نوروز تردد این خودروها ممنوع شود تا هم از تصادفات جلوگیری شود و هم در شرایطی که دولت نمی‌تواند یک کیلومتر از جاده‌ها را آسفالت کند به آسفالت این جاده آسیب وارد نشود.

 

 

 

وی ادامه داد: همچنین از اردکانیان وزیر نیرو می‌خواهیم نیاز مردم میانه در خصوص آب شرب را تامین کند و از سوی دیگر سازمان ایثارگران حق بیمه عمر خانواده شهدا را از مردادماه پرداخت کند.

 

 

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خطاب به وزیر بهداشت تاکید کرد: دستور نصب ام آر آی شهرستان میانه داده شود، همچنین از روسای سازمان ها و وزارتخانه‌ها می‌خواهیم افرادی را به عنوان معاون پارلمانی معرفی کنند که در شأن نماینده و سازمان مربوطه باشد، متاسفانه به دلیل انتخاب افراد ارتباطات ضعیفی ایجاد شده است.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب