۰
 
کد مطلب: 92252 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹
بارش برف و باران در محورهای ۱۱ استان/ ترافیک سنگین در آزادراه‌های قزوین ـ کرج و کرج ـ تهران
 
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک سنگین در آزادراه‌های قزوین ـ کرج و کرج ـ تهران خبر داد و گفت: در محورهای 11 استان کشور بارش برف و باران جریان دارد.

به گزارش میانا به نقل از فارس، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای مراغه ـ‌ هشترود و بستان آباد ـ تبریز در آذربایجان شرقی، پیرانشهر ـ نقده و تکاب ـ شاهین‌دژ در آذربایجان غربی، ارتفاعات محور کرج ـ چالوس در استان البرز، محورهای اردبیل ـ‌ سراب، گردنهساعین و اردبیل ـ خلخال گردنه اسالم در استان اردبیل، محور کوهرنگ، گردنه‌های چری و شاه‌منصوری در چهارمحال و بختیاری و همچنین در محورهای قیدارـ همدان و دندی ـ تکاب در استان زنجان بارش برف جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش باران در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کرمانشاه، گیلان و مازندران اشاره کرد و گفت:‌ در محور سقز‌ ـ بانه در کردستان نیز باران می‌بارد.

وی به مه‌گرفتگی و کاهش دید افقی برای رانندگان اشاره و اعلام کرد: در محورهای کیاسر ـ سمنان و بهشهر و همچنین محور کرج ـ‌ چالوس د ر محدوده ولی‌آباد مه‌گرفتگی و کاهش دید گزارش شده است.

این مقام ارشد راهور ناجا در خصوص ترافیک کلانشهر تهران اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در دو مسیر ورودی و  خروجی در محورهای ساوه ـ‌ تهران،‌ پاکدشت ـ تهران، شهریار ـ تهران،‌ قم ـ‌ تهران و جاده قدیم کرج ـ تهران، نیمه‌سنگین گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی خاطرنشان کرد: ترافیک در آزادراه‌های قزوین ‌ـ کرج و کرج ـ‌ تهران سنگین است.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب