۰
 
کد مطلب: 92031 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸ به دلیل سفرهای خارجی رئیس جمهور از ۳ فروردین به ۵ اردیبهشت تغییر کرد
 
 
رئیس افتخاری ستاد تبریز ۲۰۱۸ با اشاره به اینکه قرار بود در ۳ فروردین در تبریز افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸ برگزار شود ولی به دلیل فشردگی سفرهای مهم خارجی رئیس جمهور امکان حضور ندارند گفت: بعد از کلی پیگیری حضور رئیس جمهور در افتتاحیه در ۵ اردیبهشت نهایی شد.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، محمدرضا نعمت‌زاده صبح امروز در جلسه مشترک ستاد تبریز ۲۰۱۸ با فعالان اقتصادی و بخش خصوصی تبریز که در اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد با اشاره به اینکه با معاون اول رئیس جمهور، ظریف و تعدادی از مقامات ارشد استان در مورد تبریز ۲۰۱۸ دیدار کرده‌ام اظهار داشت: قرار بود در ۳ فروردین در تبریز برنامه افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸ برگزار شود ولی به دلیل فشردگی سفرهای مهم خارجی رئیس جمهور عملا امکان حضور ندارند.

وی با بیان اینکه بعد از لغو سوم فروردین تاریخ دقیق مشخص نبود افزود: دفتر ریاست جمهوری در یکی دو روز اخیر بعد از کلی پیگیری حضور رئیس جمهور و برگزاری افتتاحیه در ۵ اردیبهشت در تبریز نهایی شد.

رئیس افتخاری تبریز ۲۰۱۸ با تاکید بر اینکه گر چه افتتاحیه این رویداد عقب افتاد، ولی به دلیل اول بهار بودن، زمان بسیار مناسبی است افزود: دعوت مقامات بین‌المللی برای اردیبهشت با توجه به سرسبز بودن می‌تواند زمان مناسب‌تری باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تبلیغات و خبررسانی تبریز ۲۰۱۸ همچنان ضعیف است گفت: در دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما وی اعلام کرد که صدا و سیما تماما در خدمت تبریز ۲۰۱۸ است.

نعمت‌زاده خاطرنشان کرد: صدا و سیما فیلم و تیزر می‌خواهد که باید این خوراک به صورت مستمر تامین شود.

رئیس افتخاری تبریز۲۰۱۸ با بیان اینکه تبریز شهر بزرگی است و ظرفیت‌های اقتصادی فراوانی دارد ابراز داشت: هر بخش از فعالان اقتصادی می‌توانند گوشه‌ای از کار را بگیرند و در حد توان خود برای دعوت از گردشگران تلاش کنند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب