۰
 
فرمانده انتظامي شهرستان عجب‌شیر خبر داد

دستگیری ۴ کلاهبردار و عامل توزیع طلاجات تقلبی در عجب‌شیر

کد مطلب: 91835 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵
دستگیری ۴ کلاهبردار و عامل توزیع طلاجات تقلبی در عجب‌شیر
 
 
فرمانده انتظامي شهرستان عجب‌شیر از شناسايي و دستگيري چهار كلاهبردار حرفه‌ای و توزیع‌کننده طلاجات تقلبی خبر داد.

به گزارش میانا به نقل از فارس، رحمان عبدی اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه چهار نفر با یک دستگاه خودروی پژو پارس درسطح شهر اقدام به پخش سکه و پلاک‌های تقلبی می‌کنند بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات فنی و پلیسی موفق شدند چهار متهم را در حین توزیع طلاجات تقلبی در سطح بازار شهرستان شناسایی و آنها را دستگیر کردند.

عبدی تصریح کرد:در بازرسی بدنی از متهمان و بازرسی خودرو تعداد ۱۳ عدد سکه ربع بهار آزادی، ۷۶ عدد پلاک و چهار عدد انگشتر همه تقلبی، تعداد هشت فقره چک بانکی جمعاً به مبلغ ۳۸۸ میلیون ریال و یک عدد دسته چک، مبلغ ۱۸میلیون ریال پول نقد، یک دستگاه شوکر الکتریکی، دوقبضه سلاح سرد، یک دستگاه شنود ،یک عدد ساعت مچی با قابلیت فیلمبرداری، یک عدد باطوم پلاستیکی، ۲۷عدد قرص ترامادول و مقادیری مواد مخدر از نوع شیشه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان عجب‌شیر با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان درخواست کرد هر گونه اخبار و اطلاعات و موارد مشکوک را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع و نیز تقدیر، پیشنهاد و انتقاد از عملکرد کارکنان نیروی انتظامی را با سامانه تلفنی ۱۹۷ دفتر نظارت همگانی که به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی آنهاست در میان بگذارند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب