۰
 
درخواست تجمع نیروهای شرکتی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان؛

از سال ۹۳ مطالباتمان پرداخت نشده است/ علی‌رغم وعده مسئولین پیگیری حقوق ما صورت نگرفت

کد مطلب: 91790 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶
از سال ۹۳ مطالباتمان پرداخت نشده است/ علی‌رغم وعده مسئولین پیگیری حقوق ما صورت نگرفت
 
 
تعدادی از نیروهای شرکتی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان با نامه‌ای به معاون سیاسی و امنیتی استان خواستار تجمع اعتراضی نسبت به عدم پرداخت حق‌وحقوق و عقد قرارداد شده اند.

به گزارش میانا به نقل از آناج، تعدادی از نیروهای شرکتی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان با نامه‌ای به معاون سیاسی و امنیتی استاندار خواستار تجمع اعتراضی نسبت به عدم پرداخت حق‌وحقوق و عقد قرارداد شدهاند.

شهریور ماه سال جاری با توجه به تجمع اعتراضی توسط نیروهای شرکتی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در جلوی استانداری و در ادامه آن صورتجلسه استانداری در ۶ بند توسط مدیران صورت پذیرفت و همچنین رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در نامهای به مجمع نمایندگان استان و رونوشت آن به استاندار و نایب رئیس مجلس شرح نیروهای اداره کل را بیان و به صراحت به صوری و واسطه بودن شرکت های طرف قرارداد اشاره نموده است اما علی‌رغم این تاکیدات همچنان هیچ اقدامی از طرف مسئولین استانی و حتی اداری صورت نپذیرفته، بطوریکه مطالبات از سال ۹۳ پرداخت نشده و از سال جاری نیز دو ماه حقوق، ۵ ماه اضافه کاری و یک ماه بن این نیروها طلب دارند.

از آن جایی که کل دریافتی این نیروها یک میلیون تومان در ماه هست و عدم پرداخت آن موجب مشکلات خانوادگی، روحی و اجتماعی را سبب گردیده است. به همین دلیل نامه‌ای از طرف نیروهای شرکتی تنظیم و از معاونت سیاسی و امنیتی استانداری درخواست مجوز برای تجمع اعتراضی برای بیست اسفند ۹۶ صورت پذیرفته است.

لازم به ذکر است؛ تعداد نیروهایی که مطالبات آنها چندین ماه باقی مانده است ۴۸۸ نفر می‌باشد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب