۱
 
کد مطلب: 91782 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیکتاتوری همتا ندارد/ لاریجانی برای ریاست دولت سیزدهم نقشه می‌کشد/ مشکل فساد و تبعیض را باید رئیس قوه قضائیه حل کند نه مجلس
 
 
فرمند با انتقاد از رویکرد رئیس مجلس شورای اسلامی و عدم حفظ شأن سایر نمایندگان، از برنامه‌ریزی علی لاریجانی برای رسیدن به مقام ریاست‌جمهوری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، فردین فرمند در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی آناج با بیان اینکه عدالت اجتماعی یک مسئله‌ی بسیار مهم می‌‌باشد و واقعا نیاز است که بر روی این مسئله‌ی مهم و ضروری جامعه کار کنیم، ابراز داشت: رهبر انقلاب دردها و مشکلات جامعه را خیلی بهتر از خود مردم به گوش افراد جامعه و دولت می‌رسانند و خودشان در این مورد بهترین تفسیرها را می‌کنند و نیازی نیست که بنده در این مورد نظر بدهم.

 

 

وی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود اذعان مسئولان و تاکیدهای مقام معظم رهبری در خصوص فساد و تبعیض باز هم مشکل فساد و تبعیض ریشه کن نمی‌شود، عنوان کرد: این سوال را باید از مسئولان مربوطه جویا باشید نه از نمایندگان، مگر یک نماینده چه‌کاری می‌تواند در این خصوص انجام دهد، نمایندگان یک رئیسی دارند که در دیکتاتوری همتا ندارد و متاسفانه نماینده‌ای را که با پول به مقام رسیده را در نزد خود نگه می‌دارد.

 

 

نماینده مردم میانه با بیان اینکه رئیس مجلس شورای اسلامی شأن و احترامی برای نماینده‌ها قائل نیست که ما بتوانیم کاری انجام دهیم، اظهار داشت: برادر رئیس مجلس هم که قوه قضائیه را در دست دارد و او باید مشکل این فساد و تبعیض را حل کند وگرنه قوه‌ی مقننه نمی‌تواند وارد کارهای اجرایی شود.

 

 

وی در خصوص بودجه نیز توضیح داد: متاسفانه دولت حاضر نیست واقعیت‌‌ها را به مردم بازگو کند و هرکس با دید خودش به قضیه نگاه می‌کند، کسی که مخالف دولت است یک چیزهایی می‌نویسد و یک طرفه عمل می‌کند و در مقابل موافقان دولت نیز یک طرفه عمل می‌کنند، آقای علی لاریجانی هم که نقشه‌ی رئیس جمهور شدن خود را می‌کشد.

 

 

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اعلام اینکه هیچ‌‌کس حاظر نیست هرآنچه که برای مردم مفید است را بر زبان بیاورد، اذعان داشت: مشکل اصلی از بی‌‌عرضه‌گی آقایان است، چون عرضه‌ ندارند می‌ترسند بیایند و حرفشان را به مردم بزنند، آنقدر دروغ گفته‌‌اند که دیگر مردم هیچ یک از ما را قبول ندارند و هرکجا هم کم می‌آوریم پای مقام معظم رهبری را به میان می‌آوریم و از گفته‌های ایشان مایه می‌گذاریم، در صورتی که این انصاف نیست.

 

 

 

وی یادآور شد: الان چند وقت است که هنوز نتوانسته‌اند کادر استانداری را کامل کنند، به جایی رسیده‌ایم که در تبریز در پرداخت حقوق‌های استانداری دچار مشکل شده‌ایم و این در صورتی است که زنجان که همین کنار گوشمان است مشکلات این چنینی ندارد؛ البته بنده خوشحالم که زنجان مشکلی ندارد ولی چرا باید تبریز در این زمینه مشکل داشته باشد؟ مگر این پول‌ها به صورت مساوی در بین شهرها تقسیم نمی‌شوند؟

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 
  1. میانه گفت:

    تشکر از آقای فرمند ادامه بدید نباید مثل بقیه دوپهلو صحبت کنید حرفایی زدید که باب میل مردم از خدا بیخبرمونه امیدوارم هیچ جا هیچ ترسی از گفتن حقیقت نباشه تشکر

نظر شما در مورد این مطلب