۰
 
کد مطلب: 91659 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۷
تیم فولاد آذربایجان و تیپ پمکا، قهرمان مسابقات فوتسال و والیبال جام فجر میانه شدند
 
 
آیین اختتامیه مسابقات جام دهه فجر سپاه با اعلام تیم های برتر در شهرستان میانه برگزار شد.

 به گزارش یکی از مسئولین اجراییمسابقات جام دهه فجر سپاه، این مسابقات با هدف افزایش آمادگی جسمانی و تقویت پیوند بین بسیجیان و روحیه نشاط و بالندگی در آنان، با مشارکت جمعی از ادارات شهرستان در دو رشته فوتسال و والیبال برگزار شد.

 

 

   عبدالله سلیمی در گفتگو با خبرنگار میانا با اظهار خرسندی از استقبال ورزشکاران بسیج از این رقابتها، گفت: این دور از رقابتها با شرکت ۱۶ تیم فوتسال از پایگاه های بسیج شهری و ادارات شهرستان و ۸ تیم والیبال متشکل از کارکنان ادارات و نیروهای مسلح در سالن های ورزشی تیپ پمکا و صالحین سپاه، برگزار شد.

 

 

   سلیمی افزود: رقابتهای مسابقات فوتسال پایگاه های مقاومت بسیج، پس از انجام ۲۹ بازی طی ۱۲ روز متوالی، نهایتا با برتری تیم فولاد آذربایجان به پایان رسید و تیم پمکا میانه با برتری بر دیگر رقیبان توانست، کاپ قهرمانی مسابقات والیبال را ازآن خود کند.

 

   وی با بیان اینکه در مراسم اختتامیه مسابقات، از هر رشته ورزشی، ۳ تیم برتر معرفی و تجلیل شدند، اضافه کرد: تیم های فولاد آذربایجان، حوزه شهید بهشتی و پایگاه شهید نیکنامی دانشگاه آزاد اسلامی، به ترتیب تیم های اول تا سوم رقابتهای فوتسال پایگاهی شدند و تیم های تیپ پمکا، صندوق مهدیه و شرکت نفت، رتبه های اول تا سوم رقابتهای والیبال را به خود اختصاص دادند.

 

 

  آیین اختتامیه مسابقات جام دهه فجر با حضور تیم های شرکت کننده و جمعی از ورزشکاران و مسئولین در سالن ورزشی صالحین سپاه میانه برگزار شد و در آن از تیم های برتر با اهدای جوایز و کاپ قهرمانی تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب