۰
 
کد مطلب: 91590 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴
پایان مسابقات والیبال کارکنان ادارات میانه با قهرمانی تیم آموزش و پرورش
 
 
به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر، مسابقات والیبال کارکنان ادارات با قهرمانی تیم آموزش و پرورش به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حسین علیزاده مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه اظهار کرد: به مناسبت ایام دهه مبارک فجر، مسابقات والیبال کارکنان ادارات با حضور هشت تیم امور آب، شرکت گاِز، بوعلی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، آموزش و پرورش، کیمیاگران، نیروی انتظامی و شورای اداری در مجتمع چند منظوره ورزشی واحد میانه برگزار شد.

 

 

 

وی افزود: تیم ها از تاریخ ۱۴ الی ۲۲ بهمن به مدت ۹ روز در دو گروه چهار تیمی به رقابت پرداختند که در روز پایانی تیم های بوعلی با امور آب دیدار رده بندی و آموزش و پرورش با شرکت گاز دیدار فینال را برگزار کردند.

 

 

 

علیزاده ادامه داد: در آخرین روز این دوره از رقابت ها، تیم آموزش و پرورش با نتیجه سه بر دو شرکت گاز را شکست داد و مقام قهرمانی را از آن خود کرد و تیم بوعلی نیز توانست با نتیجه سه بر دو در مقابل امور آب به برتری برسد و به مقام سومی رسید.

 

 

 

مسابقات والیبال کارکنان ادارات از سوی هیات والیبال اداره ورزش و جوانان در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد و در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات، جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان و مهندس حبیب اله خدابنده معاون دانشجویی و فرهنگی واحد میانه حضور داشتند.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب