۰
 
کد مطلب: 91533 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۰
جسد پسر بچه گمشده روستای صومعه علیا پیدا شد/ دلیل فوت کودک میانه‌ای مشخص نیست
 
 
کنعانی گفت: طبق گزارشات پسر بچه 15 ساله از خانه خارج شده و یکشنبه شب این مساله را به هلال احمر اطلاع داده‌اند که کارکنان هلال احمر میانه منطقه را جست‌وجو کرده و متاسفانه جسد این پسر بچه را پیدا کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، سعید کنعانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی آناج در خصوص گم شدن پسر بچه اهل روستای صومعه علیا از توابع شهرستان میانه، اظهار داشت: طبق گزارشات پسر بچه ۱۵ ساله از خانه خارج شده و یکشنبه شب این مساله را به هلال احمر اطلاع داده‌اند.

 

 

وی ادامه داد: با هماهنگی بخشدار و شورای شهرستان کارکنان هلال احمر میانه منطقه را جست‌وجو کرده و متاسفانه جسد این پسر بچه را پیدا کرده‌اند، اینکه این کودک چگونه فوت کرده در حوزه نظردهی ما نیست و ما وظیفه پیدا کردن این کودک را داشتیم که متاسفانه جنازه او پیدا شده است.

 

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه به احتمال زیاد این کودک از شدت سرما و گرسنگی فوت کرده است، عنوان کرد: به احتمال زیاد این کودک بعد از خروج از خانه به دلیل عدم شناخت راه از شدت سرما و گرسنگی فوت کرده باشد و فعلا اثری از فوت ناشی از حمله حیوان یا مسائلی از این دست وجود ندارد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب