۰
 
کد مطلب: 91422 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶
سنگ تمام مردم میانه درجشن انقلاب/ راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تماشایی تر از قبل+تصاویر
 
 
راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور میانه باشکوهتر از سال های گذشته در شهرستان میانه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، در روز ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، تاریخ نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) به نقطه عطف خود رسید. در روز این روز سرانجام مبارزات مردم مسلمان به بار نشست و پادشاهی ۲۵۰۰ ساله و ظلم و استبداد بیش از ۵۰ ساله رژیم پهلوی در ایران، ریشه کن شد و به خواست الهی حکومت جمهوری اسلامی تأسیس شد.

 راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امروز یکشنبه با حضور پرشور مردم شهیدپرور و ولایتمدار میانه از محل میدان معلم این شهر به سمت مسجد جامع برگزار شد.

 

 

مردم شهید پرور و انقلابی میانه هم همزمان با سراسر کشور یکبار دیگر با حضور پررنگ خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار ملی، حمایت از ولایت فقیه، پایبندی به ارزشها، آرمانهای امام و شهدا را به نمایش گذاشتند.

 

 

در این مراسم که روحانیون، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی ازمسوولین و کارکنان ادارات و نهادهای مختلف دوشادوش اقشار مختلف مردم حرکت می کردند شرکت کنندگان با شعار ۲۲ بهمن ماه یوم الله یوم الله ،مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل و مرگ بر فتنه گر انزجارخود را از ئوطئه های شوم دشمنان و استکبار جهانی نشان دادند.

 

 

 

 

خبرنگار و عکاس: امید کوهی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب