۰
 
کد مطلب: 91033 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
باشگاه تراکتورسازی: در تبریز یا قطر به میدان می‌رویم
 
 
مسئولان باشگاه تراکتورسازی اعلام کردند این تیم از حق میزبانى خودش استفاده کرده و آن‌ها در شهر تبریز یا در کشور قطر حاضر به انجام مسابقه با الاهلی عربستان می‌باشد.

به گزارش میانا، تسنیم به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، این باشگاه با توجه به انتشار خبر انجام مسابقه مقابل نماینده عربستان در کشور عمان اعلام کرد، از حق میزبانى خودش استفاده کرده و آن‌ها در شهر تبریز یا در کشور قطر حاضر به انجام این مسابقه می‌باشد.

متن درخواست مکتوب باشگاه تراکتورسازى به این شرح است؛

برادر ارجمند جناب آقاى مهدى تاج، ریاست محترم فدراسیون فوتبال، با سلام و احترام

با صلوات بر محمد و آل محمد پیرو مذاکرات حضورى و تفاهم صورت گرفته با حمایت مسئولان محترم فدراسیون فوتبال بدین‌وسیله مجدداً بر موضع باشگاه تراکتورسازى جهت میزبانى از تیم الاهلى عربستان در شهر دوحه قطر تأکید می‌ شود.

همان‌طور که پیش از این اعلام شد باشگاه تراکتورسازى خود را مستحق استفاده از حق میزبانى در خانه و در شهر تبریز می‌داند. با این وجود به دلیل تصمیم ناعادلانه‌ای که اتخاذ گردیده از حق مسلم خود محروم شدیم اما قطعاً انتخاب زمین بی‌طرف بر عهده باشگاه میزبان است و بر همین اساس با توجه به برخى اخبار منتشر شده در خصوص برگزارى بازى در کشور عمان، مخالفت یا نارضایتى تیم میهمان را در این حوزه تأثیرگذار نمی‌دانیم.

بدین‌وسیله ضمن تأکید مجدد بر خواسته خود از جنابعالى درخواست می‌کنم جهت انجام مکاتبات لازم و اعلام تصمیم قطعى باشگاه تراکتورسازى به کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانى از این مسابقه در شهر تبریز و یا در صورت اضطرار در کشور قطر دستورات مقتضى را صادر فرمایید.

با تشکر، مصطفى آجورلو

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب