۰
 
کد مطلب: 9095 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۳
بیانیه مشترک فرماندار و امام جمعه میانه در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر (ص)
 
 
بیانیه مشترک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و امام جمعه شهر میانه در خصوص محکومیت اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس حضرت محمد(ص) صادر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، بیانیه مشترک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و امام جمعه شهر میانه در خصوص محکومیت اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس حضرت محمد(ص) صادر شد .

 

متن بیانیه بدین شرح است:

«هُوَ اْلَّذی اَرْسَلَ رَسُولَهُ بِاْلْهُدی وَ دینِ اْلْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عِلَی اْلْدّینِ کُلِّهِ خداوند پیامبرش را با هدایت و آیین حق فرستاد تا آن را بر همه آیین‌ها پیروز گرداند (توبه ۳۳)

 جامعه جهانی و منطقه، این روزها شاهد حوادث مهمی است، عمل ضدانسانی فرهنگ‌ستیزان غربی در اهانت به ساحت کبریایی اشرف کائنات، فخر بشریت، رحمت للعالمین و پیامبر رحمت، حضرت محمد (ص) و حمایت احمقانه و تمدن سوز جاهلان مدعی تمدن و آزادی بیان از آن از یک سو، و رفتار جاهلانه، خشن و غیراسلامی عده‌ای دست پرورده به ظاهر مدافع و معتقد به اسلام از سوی دیگر، فضای بحران خیز و فتنه‌انگیری را پدید آورده است.

 این اقدامات، به علاوه جنایات ددمنشانه صهیونیست‌ها در فلسطین و حرکت تروریستی اخیر آنها در به شهادت رساندن جمعی از فرزندان غیور امت اسلامی و نیز فعالیت‌های جنگ‌طلبان وحشی داعش، بر پیچیدگی اوضاع افزوده و این شرارت‌های جبهه باطل، در کنار تلاش حق طلبان و خداجویان، جدال بزرگ حق و باطل را رقم زده است.

ما با محکوم کردن اهانت به پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم)، که نه تنها  توهین به اعتقادات مسلمانان است، بلکه اهانت به همه مقدسات انسانی و اهانت به همه مردمان آزاد اندیش ورادمرد است ، هرگونه حرکت افراطی، جنگ افروزانه و تروریستی را طرد و محکوم می کنیم.

ملت و دولت شریف و بصیر ایران اسلامی و تمامی ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی علی الخصوص میانه ای های غیور، عزتمند و ولایتمدار که نام محمد(ص) زمزمه فرزندان جبهه هایش بود و دخترانش با ذکر یا محمد(ص) و یا زینب(س)، حدیث همیشه جاویدان زینبیه را با سرخی خون خویش نوشتند، پرچمدار دفاع از حقانیت سیمای منور رسول مکرم اسلام و دشمن دشمنان ایشان هستند. 

درود بی کران خدا و رسولش بر مردمان شهر شهدای زینبیه و ثارالله که روز جمعه ندای حق‌طلبی و ظلم‌ستیزی سر دادند و اهانت خصمانه پلیدان را با مشت های گره کرده پاسخ گفتند.

آن روز نزدیک است که بساط ظلم و جور به دست مولای خوبی ها، سلاله نبی رحمت اسلام، حضرت بقیه الله (ارواحنا له الفداه) از روی زمین برچیده خواهد شد و پرچم همیشه سرافراز اسلام به دست سید علی، رهبر بزرگوارمان تقدیم حضرتش خواهد شد و ما افتخارمان این است که سرباز لبیک گوی فرمان رهبریم، تا پای جان.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب