۰
 
کد مطلب: 90785 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
نتانیاهو مدعی شد قدس از زمان داوود نبی پایتخت اسرائیل بود!
 
 
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با فرید زکریا در حاشیه اجلاس داووس، مدعی شد قدس از زمان داوود نبی پایتخت این رژیم بوده است!

به گزارش میانا، باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان؛ نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد قدس از زمان داوود نبی پایتختاین رژیم بوده است!

مصاحبه فرید زکریا مجری این شبکه در اجلاس داووس سوئیس با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را پخش کرد.

بنیامین نتانیاهو در واکنش به پرسش فرید زکریا درباره تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت اسرائیل و مخالفت‌ها با این تصمیم گفت: من چیز‌هایی را که آن‌ها می‌گویند درک می‌کنم، آن‌ها اشتباه می‌کنند! اجازه بدهید به شما بگویم که چرا اشتباه می‌کنند؟

نتانیاهو افزود دفتر من یعنی دفتر نخست وزیر اسرائیل کجا است؟ در اورشلیم (قدس اشغالی)! در کنار دفتر نخست وزیر هم کنست یا پارلمان ما قرار دارد؟ پارلمان هم در اورشلیم (قدس اشغالی) قرار دارد! در کنار کنست هم دیوانعالی اسرائیل قرار دارد این دیوانعالی در کجا قرار دارد؟ در اورشلیم (قدس اشغالی) قرار دارد! دولت در اورشلیم (قدس اشغالی) مستقر است. این مسئله به مدت هفتاد سال از زمانی که اسرائیل تاسیس شده است، در جریان بوده است.

اورشلیم (قدس اشغالی) از زمان داوود پایتخت مردم یهود بوده است که به سه هزار سال پیش باز می‌گردد. کاری که رئیس جمهور ترامپ کرد این بود که با به رسمیت شناختن تاریخ، تاریخ ساز شد! وی این واقعیت‌های انکار ناپذیر گذشته و کنونی را به رسمیت شناخت.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب