۰
 
کد مطلب: 90759 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲
آخرین وضعیت قطع برق پراکنده در تهران و ۶ استان/ ۸۰۰ مشترک تهرانی برق ندارند
 
 
مدیرعامل توزیع برق تهران بزرگ گفت: ما در تهران ۴.۵ میلیون مشترک داریم و در حال حاضر حدود ۸۰۰ مشترک برق که عمدتاً در منطقه شمال غرب تهران قرار دارند، دچار قطعی برق هستند.

به گزازش میانا، تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، حسین صبوری در باره قطعی برق در برخی مناطق تهران ناشی از بارش سنگین برف اظهار داشت: خوشبختانه با برنامه ریزی هایی که از روز گذشته انجام شد میزان قطعی برق در تهران بسیار محدود بوده است و تنها ۲۷ فیدر برق از مدار خارج شده است که به زودی رفع خواهد شد.

وی افزود: این قطعی برق عمدتاً در مناطق شمال غربی تهران رخ داده و برآوردها حاکی از این است که کمتر از ۱ درصد مشترکین شهر تهران در حال حاضر بی برق هستند.

صبوری تأکید کرد: اکیپ هایی از چند ساعت پیش به محل های موردنظر اعزام شده اند و ان شاالله تا چند ساعت آینده مشکل این مشترکین نیز برطرف می شود.

از شب گذشته ۵۴ فیدر در شهر تهران قطع بوده که با تلاش گروه‌های عملیاتی برق تهران این مشکل به تدریج در وارد مدار می‌شود.

قطعی برق نسبت به وسعت شبکه‌های برق محدود بوده است

معاون توزیع توانیر هم گفت: قطعی برق گزارش شده در استان‌های مختلف نسبت به وسعت شبکه‌های برق محدود بوده و به‌زودی برطرف می‌شود.

«محمود حقی فام» در خصوص قطعی برق در برخی استان‌های کشور ناشی از بارش سنگین برف اظهار داشت: بر اساس آخرین آمارها تا ساعت ۱۰:۱۵ امروز صبح می‌توان گفت در استان تهران ۵۱ فیدر، مازندران ۵ فیدر، غرب مازندران ۴ فیدر، گیلان ۳ فیدر، قم یک فیدر، قزوین ۱ فیدر، البرز ۱۱ فیدر و در نهایت در زنجان ۱۱ روستا از مدار خارج و یا دچار قطعی برق شده‌اند.

وی افزود: عمده قطعی برق در بسیاری از استان‌های کشور ناشی از شکستن درختان در اثر سنگینی برف و افتادن آن‌ها بر روی سیم‌ها و کابل‌های برق بوده است.

معاون هماهنگی توزیع توانیر تصریح کرد: به علت استمرار بارش‌ها ممکن است برخی از نقاط قطعی و اتصال دوباره آن‌ها دچار نوسان شود، با این اوصاف همکاران ما در شرکت‌های توزیع با تمام توان در حال اتصال دوباره شبکه برق در تمام نقاط کشور هستند.

حقی فام در پایان گفت: با اینحال با توجه به شدت بارش برف، و البته گستردگی شبکه برق در کشور میزان قطعی برق ناچیز بوده و انشالله تا ساعات آینده برق نقاط قطع شده دوباره وصل خواهد شد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب