۰
 
کد مطلب: 90608 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
تامین و تخصیص اعتبار به ۵ محور روستایی شهرستان میانه
 
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از تامین و تخصیص 40 میلیارد ریال جهت احداث، بهسازی و آسفالت راههای 5 محور روستایی در شهرستان از محل اعتبارات ابلاغ مرحله چهارم پروژه های راه روستایی عمران در سال جاری خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا،  حمید شکری در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گفت: این محورها شامل راه روستایی تجره رود- قشلاق سلمانی، خوبستان- باتلاق، کسجین- شیخ طبق، تیرآباد- یالقوزآغاج و راه روستای حاج خلیل می باشد که به خاطر محوریت و ازدیاد جمعیت این روستاها در اولویت قرار گرفته است.

 

 

 

 

وی در ادامه از اداره راه  شهرسازی و کلیه دستگاههای اجرایی دارای تخصیص اعتبار نیز خواست تا در خصوص برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار برای شروع عملیات اجرایی در اسرع وقت اقدام لازم را بعمل آورند.

 

 

 

شکری همچنین با توجه به تصویب جابجایی دو روستای قواق عمولر و ممان در شورای برنامه ریزی استان از بنیاد مسکن خواست تا با ارائه نقشه محل های مصوب ظرف یکماه  به دستگاههای خدمات رسان و فرمانداری و ارائه لیست افراد ساکن در این روستاها که برای جابجایی به محل پیشنهادی جدید و احداث واحد مسکونی اعلام آمادگی نموده اند زمینه را برای اتخاذ تصمیم نهایی در جابجایی این روستاها فراهم آورند.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب