۰
 
کد مطلب: 90533 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۹
آیین گرامیداشت روز پرستار در درمانگاه نصر میانه برگزار شد
 
 
آیین گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار در درمانگاه نصر میانه برگزار شد و پرستاران این واحد درمانی مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا،  مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با حضور در جمع پرستاران و کارکنان درمانگاه نصر سپاه میانه، ضمن تبریک روز پرستار، پرستاری را یکی از بزرگترین سفارشات اسلام عنوان کرد و افزود: پرستاری عشق و هنر است، شغل نیست.

 

 

 

 

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه کار پرستاری در اسلام و آموزه های دینی بسیار پراهمیت است، اظهار داشت: اولین کار حضرت یوسف(ع) در زندان، مداوای بیماران بود و به صفت نیکوکار از سوی بیماران شهرت یافت.

 

 

 

 

 

 

   وی اخلاص، کار برای خدا و مهر و عطوفت، صبر و شکیبایی، همدردی و امیدبخشی بیماران را از مهمترین خصوصیات پرستاران متعهد عنوان کرد و افزود: زینب کبری(س) اسوه صبر و استقامت و ایثار است و پرستاران متعهد به عنوان رهروان راه آنحضرت و یادگاران شهدا و رهروان آنان، باید خود را به این صفات آراسته کرده و الگوی رفتاری مردم و التیام بخش آلام آنان باشند.

 

 

 

 

 

 

 

   آیت الله پازانی مدیر درمانگاه نصر نیز ضمن تقدیر از پرستاران و تکریم آنان، مراکز درمانی سپاه را مکانهایی ارزشی دانسته و افزود: همه ما کار در این مراکز و خدمت به مردم بخصوص افراد بیمار و محرومین را افتخاری بسیار بزرگ برای خود می دانیم.

 

 

 

 

 

 

   در پایان از پرستاران این مرکز درمانی با اهدای هدایایی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب