۰
 
رئیس اداره محیط زیست میانه خبر داد؛

شکار غیرمجاز در میانه به مرگ شکارچی ختم شد

کد مطلب: 90437 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸
شکار غیرمجاز در میانه به مرگ شکارچی ختم شد
 
 
2 شکارچی که برای شکار حیوانات به اطراف روستای امیر آباد شهرستان میانه رفته بودند گرفتار حادثه‌ای عجیب شدند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، ۲ شکارچی غیر مجاز که به منظور شکار اردک وحشی روستای امیرآباد شهرستان میانه شده بودند که یکی از آنان  در حادثه ای به اشتباه به سمت شکارچی دیگر شلیک و منجر به زخمی شدن وی شد.

 

 

 

 

 

 

این شکارچی ۷۰ ساله به علت بی احتیاطی دوست ۵۰ ساله اش و برخورد گلوله اسلحه شکاری او به ناحیه سینه و پا، زخمی شده بود، در بیمارستان میانه درگذشت.

 

 

 

 

 

 

ماجرا بدین شرح است که شکارچی ۷۰ ساله برای شکار اردک، پشت نیزار‌ها مخفی شده بود و دوست او هم بدون اطلاع از مخفیگاه او، با هدف شکار اردک، اقدام به شلیک گلوله می‌کند، غافل از اینکه ۲ گلوله شلیک شده به دوستش برخورد کرده و موجب زخمی شدن او می‌شود.

 

 

 

 

رئیس اداره محیط زیست شهرستان میانه در گفتگو با خبرنگار میانا با بیان اینکه اسلحه های این شکارچیان دارای مجوز بود، اما به دلیل اینکه امسال هیچ گونه مجوز شکاری صادر نشده، اقدام به شکار غیرمجاز نموده اند که در نهایت منجر به این حادثه تلخ شده است.

 

 

 

 

 

 

رئیس اداره محیط زیست میانه ضمن تاکید بر ضرورت رعایت نکات ایمنی از سوی شکارچیان با بیان اینکه با شکارچیان غیر مجاز به طور جدی برخورد می شود، ابراز داشت: از مردم تقاضا داریم چنانچه در مناطق حیات وحش شهرستان با موارد مشکوکی مواجه شدند بلافاصله ماموران محیط زیست را مطلع کنند تا در اسرع وقت به تخلفات رسیدگی شود.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب