۰
 
با تصمیم اداره کل اوقاف و امور خیریه استان/

شهرستان بستان‌آباد سرپرستی اوقاف میانه را به دست گرفت!

کد مطلب: 90343 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۹
شهرستان بستان‌آباد سرپرستی اوقاف میانه را به دست گرفت!
 
 
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی در اقدامی تأمل‌برانگیز سرپرستی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میانه را به دست ریاست نمایندگی این اداره در شهرستان بستان‌آباد سپرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میانا قریب به هفت ماه از تودیع حجت‌الاسلام عیسی زاده و معارفه حجت‌الاسلام محمد پرورش به‌عنوان ریاست جدید اداره اوقاف و امور خیریه در شهرستان میانه طی سال جاری نمی‌گذرد که خبرهای ضدونقیضی از تغییرات مدیریتی این اداره به گوش می‌رسد.

 

 

 

 

 حجت‌الاسلام پرورش در حالی نیامده رخت رفتن بر تن کرده است که اداره اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی در اقدامی تعجب‌برانگیز اداره امور این اداره را به نمایندگی شهرستان بستان‌آباد سپرده است.

 

 

 

 

 

حجت‌الاسلام پرورش رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میانه که در طی دوران تصدی ریاست این اداره با اشاره به مشکلات اساسی موقوفات در سطح این شهرستان، ازجمله وجود ۲۰ روستای وقفی و بلاتکلیف ماندن نیم دانگ شهر میانه موقوفه امامزاده اسماعیل (ع) در تصرف اشخاص، سخن به میان آورده و پیگیر حل این موضوعات بود.

 

 

 

 

 

به نظر می‌رسد فرای تصمیمات گرفته‌شده در راستای تغییرات مدیریتی سپرده شدن اداره امور موقوفات شهرستان میانه به دست دفتر سرپرستی بستان‌آباد نه‌تنها تضعیف جایگاه بلکه بی‌اعتنایی به مرتبه و مقام این اداره و شهروندان میانه‌ای است که حال بجای حضور دائمی یک رئیس باید حضور دفعتی یک‌ مدیر با صدها مشغله آن‌هم با  مرتبه‌ای پایین‌تر از سطح شهرستان را برای حل‌وفصل مشکلات حوزه اوقاف را انتظار بکشند.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب