۰
 
کد مطلب: 90228 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت 12:04
جلوه خدمات سردار کریمیان را در کنترل اغتشاشات اخیر کشور می توان دید
 
 
نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی و مدیریت و تدابیر هوشمندانه سردار کریمیان را هیچگاه نمی‌توان فراموش کرد که البته جلوه‌ای تدابیر این سردار بزرگ را می‌توان در فتنه‌ها و اغتشاشات اخیر کشور دید که با تدابیر و تعامل سپاه عاشورا با سایر نیروهای مسلح اوضاع را کنترل کرده و آذربایجان در آرامش کامل بود.

به گزارش میانا به نقل از فارس، حجت الاسلام حسن کاملی‌فر صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه عاشورا که با حضور جانشین فرماندهی سپاه پاسداران برگزار شد، اظهار کرد: سردار کریمیان زحمات صادقانه، خالصانه و مجدانه در طول خدمت خود داشته و یکی از یادگاران انقلاب اسلامی است که در همه عرصه‌ها موفق و سربلند بوده است.

وی افزود: توفیق آشنایی با سردار کریمیان را از سال ۷۸ دارم و مفتخرم که با یادگار دفاع مقدس و آزاده هشت سال دفاع مقدس آشنا شده و همکار بوده‌ام.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا خاطرنشان کرد: در طول سالیان آشنایی با سردار کریمیان جز تلاش و دلسوزی و فعالیت شبانه روزی که برای دفاع از اسلام و انقلاب و برای خدمت به مردم بود چیزی ندیده‌ایم.

وی ادامه داد: تلاش‌های شبانه‌روزی و مدیریت و تدابیر هوشمندانه سردار کریمیان را هیچگاه نمی‌توان فراموش کرد که البته جلوه‌ای تدابیر این سردار بزرگ را می‌توان در فتنه‌ها و اغتشاشات اخیر کشور دید که با تدابیر و تعامل سپاه عاشورا با سایر نیروهای مسلح اوضاع را کنترل کرده و آذربایجان در آرامش کامل بود.

کاملی‌فر تصریح کرد: با تدابیر و تعاملات فرمانده سپاه عاشورا توانستیم اوضاع را کنترل کنیم و در آذربایجان آرامش کامل برقرار شد و بار دیگر نام آذربایجان درخشید.

وی با بیان اینکه در همه مجموعه‌ها اختلاف سلیقه یک امر بدیهی است، گفت: در مجموعه سپاه عاشورا اختلاف سلیقه‌ای که مانع به انجام کاری شود وجود ندارد و البته با صبر فرمانده سپاه عاشورا و اُخوت او تمام برنامه‌ها طبق هدف‌گذاری مشخص اجرا شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا ابراز کرد: سردار خرم یکی از سرداران بزرگوار و با کفایتی است و بنده سالیان طولانی افتخار آشنایی با وی را داشته و امید داریم حضور او در استان نیز باعث پیشرفت و توفیق هر چه بیشتر  شود.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب