۱
 
سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی خبر داد

کاهش ۳۵ درصدی بودجه عمرانی آذربایجان شرقی در سال ۹۷

کد مطلب: 89982 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲
کاهش ۳۵ درصدی بودجه عمرانی آذربایجان شرقی در سال ۹۷
 
 
سخنگوی مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی از کاهش ۳۵ درصدی بودجه عمرانی در سال آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری_ تحلیلی میانا به نقل از فارس، یعقوب شیویاری با اشاره به نگرانی‌های پیش آمده برای بودجه سال ۹۷ اظهار داشت: تمام نگرانی‌ها و موضوعات به صورت ریز در کمیسیون تلفیق بررسی می‌شود و اعضای کمیسیون با دقت نظر و شرایط جامعه، آن را بررسی می‌کنند.

وی با بیان اینکه کمیسیون تلفیق متشکل از سه عضو از هر کمیسیون است، گفت: مواردی که دولت به عنوان لایحه به کمیسیون تلفیق داده و این کمیسیون با در نظر گرفتن شرایط آنها را بررسی می‌کند،طبق شواهد برخی از لوایح تغییر کرده و یا اصلاً قابل قبول برای کمیسیون تلفیق نبوده است.

نماینده مردم میانه در مجلس افزود: مواردی که در کمیسیون تلفیق بررسی می‌شود در صورت تناقض و یا مشکلات از طریق کمیسیون‌های مرتبط به مجلس عودت داده شده تا اصلاحیه و یا موارد خاص اتخاذ شود.

وی خاطرنشان کرد: در بودجه سال ۹۷ نه تنها برای استان بلکه برای کل کشور بودجه عمرانی بسیار کاهش یافته است.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان ادامه داد: در مجموع برخی شاخص‌ها در بودجه ۹۷ برای استان افزایش یافته و برخی نیز کاهش یافته است که ناشی از کمبود اعتبارات دولتی است.

وی ابراز کرد: طبق گزارشاتی که از کارشناسان امر گرفته‌ام بودجه عمرانی استان در بودجه سال ۹۷ نزدیک به ۳۵ درصد نسبت به بودجه سال گذشته کاهش یافته است.

 
 
 
 
  1. ناشناس گفت:

    این با شعارهای اشتغال زایی ۱۸۰ درجه تفاوت عمل دارد.کاهش ۳۵ درصدی بودجه عمران یعمی ضربه مهلک به اشتغال

نظر شما در مورد این مطلب