۰
 
کد مطلب: 89917 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
برنامه های دهه فجر امسال در شهرستان میانه باید پرشور و توام با نوآوری باشد
 
 
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه برنامه های گرامیداشت دهه فجر باید علاوه بر برنامه های ابلاغی فرادستی، با توجه به وضعیت شهرستان، بومی سازی شده و همراه با نوآوری و خلاقیت باشد، گفت: متفاوت بودن برنامه های دهه فجر در شهرستان میانه باید در همه ابعاد در حوزه شهری، روستایی و عشایری محسوس باشد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، محمدرضا مشایخی در اولین جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با تاکید بر اینکه چهلمین سالگرد انقلاب، پیروزی جبهه مقاومت اسلامی و نیز خنثی شدن توطئه دشمنان نظام اسلامی در اغتشاشات هفته گذشته، سه ویژگی بارز دهه فجر پیش رو به شمار می روند، افزود: همگی بر این باوریم که نظام اسلامی ایران همواره مورد هجمه های بی امان دشمنان قرار دارد و مردم نیز با حضور به موقع در صحنه های مختلف انقلاب، پشتیبانی خود از انقلاب و ولایت را اثبات کرده اند و یقینا در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیش رو، پاسخی دندان شکن تر از قبل به معاندین و دشمنان نظام خواهند داد.

مشایخی با اشاره به اینکه تمامی دستگاهها در بسترسازی برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های ایام ا… دهه فجر سهیم هستند، ادامه داد: فضاسازی و تزئینات مناسب سطح شهر و ایجاد شور و نشاط مخصوصا در بین جوانان و دانش آموزان باید جزو اهداف اصلی ستاد دهه فجر باشد.

وی افزود: انتقال فرهنگ انقلاب به نسل های آتی به گونه ای باشد که جانفشانی ها و مجاهدت ها و رشادت ها و ایثارگری گذشته گان نسبت به این انقلاب را از عمق وجود حس کنند تا بتوانند با احساس مسئولیت، به حفظ و آبادانی ایران اسلامی همت نمایند.

معاون سیاسی و احتماعی فرماندار، برپایی همایش شهدای زینبیه و ثارا… را از مهمترین برنامه های ویژه شهرستان میانه عنوان کرده، گفت: شهدای زینبیه و ثارا… شناسنامه و هویت ملی میانه در عرصه شهادت و ایثارگری  به شمار می روند و در کنار برنامه های دهه مبارک فجر، نسبت به این برنامه نیز باید توجه ویژه ای داشته باشیم و به بهترین نجو برگزار کنیم.

گفتنی است در این جلسه، مسئولیت های هر دستگاه در ستاد تعیین و اداره تبلیغات اسلامی بعنوان مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی امسال درشهرستان میانه تعیین گردید.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب