۰
 
کد مطلب: 89892 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۴
احداث مرکز اقامتی زائران آذربایجان شرقی در کربلا مورد بررسی قرار می‌گیرد
 
 
استاندار آذربایجان شرقى گفت: براى تهیه یک ساختمان در کربلا براى اسکان هم استانى‌های عزیز با شهردارى بررسی، مطالعه و همفکرى کرده و تصمیم مناسبى اتخاذ مى‌کنیم.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، مجید خدابخش شامگاه پنجشنبه در مراسم تجلیل از خادمین اربعین حسینى آذربایجان شرقی که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: در موکب استان مستقر در شلمچه عملاً معناى عزت و اقتدار ایران اسلامى و اخلاص واقعى را دیدم.

وی با اشاره به خدمات گسترده خادمان موکب آذربایجان شرقی در مرز شلمچه ادامه داد: در این مرز شاهد خدمات خالصانه، عاشقانه و بى‌منت خادمین بودیم.

وی با اشاره به ضرورت و اهمیت توجه به زیرساخت‌ها در موضوع اربعین اظهار کرد: موضوع اربعین حسینى و ارائه خدمت مردمى است و اصلى‌ترین وظایف دستگاه‌هاى اجرایى ایجاد زیرساخت‌هاست.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه در طول تاریخ نیز نهضت عاشورا به صورت مردمى استمرار یافته است ابراز داشت: امیدوارم سال به سال این خدمات با حضور هیئات مذهبی استان خدمات بیشتر و گسترده‌تری ارائه شود.

وی در پایان گفت: براى تهیه یک ساختمان در کربلا براى اسکان هم استانى‌های عزیز با شهردارى بررسی، مطالعه و همفکرى کرده و تصمیم مناسبى اتخاذ مى‌کنیم.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب