۰
 
فرمانده انتظامی شهرستان جلفا خبر داد

کشف محموله میلیاردی قاچاق در جلفا

کد مطلب: 89873 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳
کشف محموله میلیاردی قاچاق در جلفا
 
 
فرمانده انتظامی شهرستان جلفا از توقیف 8 دستگاه خودرو وکشف مقادیری لوازم خانگی و لوازم بهداشتی وپوشاک قاچاق به ارزش یک میلیارد و 260 میلیون و700هزار ریال درمحورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانا به نقل از فارس، یدالله جهان آرا اظهار داشت: ماموران انتظامی در اجرای چند طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید اقدامات کنترلی ، مبارزه با ورود و خروج کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی به ۸ دستگاه خودرو به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک و آنهارامتوقف کردند.

وی گفت: ماموران در بازرسی از خودروهای مذکور مقادیری لوازم خانگی و لوازم بهداشتی و پوشاک خارجی فاقد اسناد مثبته گمرکی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان جلفا با بیان اینکه تعداد ۸نفر متهم در این رابطه دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود:کارشناسان ارزش محموله را یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون و ۷۰۰هزار ریال اعلام کردند.

جهان آرا گفت: با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد، ازشهروندان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات خود را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع و نیز تقدیر، پیشنهاد و انتقاد از عملکرد کارکنان نیروی انتظامی را با سامانه تلفنی (۱۹۷) دفتر نظارت همگانی که به صورت شبانه روزی پاسخگوی آنها است در میان بگذارند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب