۰
 
کد مطلب: 89410 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
آیت‌الله شبستری: راه اعتراض به تورم و بیکاری آتش زدن حسینیه‌ها و اغتشاش نیست
 
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: اگر فردی به تورم و بیکاری اعتراض دارد راهش ورود و تذکر به مسئولان از طرق قانونی است نه اذیت دیگران و دست زدن به تخریب اموال مردم و ایجاد ناامنی که گاهی منجر به شهادت و جراحت بعضی افراد می‌شود.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی اغتشاش آشوب گران عناصر ضدانقلاب در کشور را محکوم کرد.

در پیام آیت‌الله شبستری آمده است: افراد قلیلی که در شهرها دست به آشوب می‌زنند و اموال مردم و بیت‌المال را تخریب می‌کنند علاوه بر آنکه دین ندارند از عقل نیز بی‌بهره هستند.

وی ادامه داد: اگر فردی اعتراض دارد به تورم و یا بیکاری یا هر مسئله دیگر راهش ورود و تذکر به مسئولان از طرق قانونی است نه ایذا و اذیت دیگران و دست به تخریب اموال مردم و ایجاد ناامنی که گاهی منجر به شهادت و جراحت بعضی افراد می‌شود.

این عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امید است دستگاه‌های امنیتی و انتظامی بیش‌ از پیش فعال‌ شده و مقابل این آشوب‌ها در بعضی شهرهای کشور بایستند، آورده است: قوه قضائیه باصلابت و قاطعیت برخورد سریع کند تا برای دیگران درس عبرتی باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: الحمدالله اکثریت مردم ما با بصیرت هستند و ملاحظه می‌شود راه‌پیمایی میلیونی در شهرها به راه افتاده و محکوم می‌‌کنند.

شبستری افزود: این حرکاتی که از بیگانگان و دشمنان خارجی انقلاب شکوهمند اسلامی سرچشمه می‌گیرد، به‌وسیله یک دسته جاهل و منافق و بی‌عقل انجام می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه در مورد حادثه آتش زدن حوزه علمیه باید خاطرنشان کنم که حوزه‌های علمیه همیشه از بدو تأسیس چه قبل انقلاب و چه بعد از انقلاب بدون هیچ وابستگی‌ای به دولت‌ها صرفاً در سایه امام زمان عجل الله اداره می‌‌شود گفت: حوزه‌های علمیه همیشه در کسوت کمک به مستضعفین و تربیت فقهای دین و در راه اعتلای اسلام حقیقی گام برداشته و در راه کمک به مستضعفین واقعی بوده است و این حادثه از کسانی بر نمی‌آید مگر اینکه با اصل اسلام و مسلمین ضدیت و عناد داشته باشند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان آورده است: علاوه بر مردم با بصیرت، مسئولان مربوطه نیز با اقدامات سریع باید هر چه زودتر با این قائله برخورد کنند و به این بی‌قانونی‌ها خاتمه دهند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب