۰
 
کد مطلب: 89365 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵
هشدار پلیس به سناریوی کشته‌سازی در حوادث اخیر
 
 
فرمانده نیروی انتظامی گفت: مردم مراقب سناریوهای کشته سازی در حوادث اخیر که جزو راهبردهای هدایت کنندگان خارج از کشور است، باشند. البته ردپاهایی هم در این خصوص رویت شده است.

به گزارش میانا، تسنیم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در واکنش به اتفاقات اخیر اظهار داشت: این روزها شاهد تجمعاتی در برخی استان ها بودیم که خواستگاه اولیه مردم، مطالبات معیشتی و اقتصادی بود.

وی تأکید کرد: برخی از  فرصت‌طلبان در سایه حمایت دشمنان قسم خورده کشور که در رأس آنها آمریکا است از این فضا سوء استفاده کرده و با تخریب اموال، تعدی به جان و مال مردم و ایجاد نا آرامی واغتشاش موجبات نارضایتی شهروندان را فراهم کردند.

فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: پلیس در کنار مردم و در مقابل اغتشاشگران ایستاده و هرگز اجازه نمی‌دهد که آرامش و امنیت شهروندان خدشه‌دار شود.

وی خاطر نشان کرد: به تمام فرماندهان انتظامی استان‌ها و شهرستان‌ها ابلاغ شد با هوشیاری و اشرافیت اطلاعاتی توأم با اقتدار ضمن رصد و پایش آنی از فضای مجازی و حقیقی با مخلان امنیت وغارت گران اموال شخصی مردم و جامعه برخورد کنند.

اشتری با بیان اینکه از مردمان فهیم و شهروندان گرامی به سبب همکاری خوبشان با نیروی انتظامی و پلیس خودشان تشکر می‌کنم، تصریح کرد: مردم مراقب سناریوهای کشته‌سازی در حوادث اخیر که جزو راهبردهای هدایت کنندگان خارج از کشور است، باشند البته ردپاهایی هم در این خصوص رویت شده است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه تعدادی در این چند روز اخیر دستگیر شده‌اند که بیشتر آنها دغدغه معیشتی نداشتند، اعلام کرد: لیدرها و عناصر اصلی تحویل مراجع قضائی شدند، تعدادی که تحت تأثیر هیجانات جوانی اغفال شده بودند طی مراحلی طبیعتا به کانون جامعه باز خواهند گشت.

وی اعلام کرد: در حال حاضر همه چیز تحت کنترل است، ان شاء الله کما فی السابق شاهد روزگاران خوبتر در سایه امنیت کامل خواهیم بود؛ یادمان نرود امنیت مثال زدنی کشورمان در جزیره ناامنی‌های منطقه به خودی خود ایجاد نشده است ، قدر بدانیم و همگان برای ایجاد ، بسط و گسترش امنیت تلاش کنیم.

اشتری در خاتمه اعلام کرد: خط قرمز پلیس، تعدی به امنیت، آرامش، جان و مال و ناموس مردم و نیز اماکن حساس و حیاتی ملت و مقرهای نظامی و انتظامی و هتک حرمت مقدسات است و در این خصوص با هیچکس تعارفی نداریم.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب