۰
 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در مراسم گرامیداشت ۹ دی شهرستان میانه:

رمز پیروزی در فتنه‌ها بصیرت است/ خواست خداوند مقدم بر تمامی قدرت‌های جهان است

کد مطلب: 89195 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۹
رمز پیروزی در فتنه‌ها بصیرت است/ خواست خداوند مقدم بر تمامی قدرت‌های جهان است
 
 
حجت‌الاسلام قریشی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی در مراسم گرامیداشت ۹ دی شهرستان میانه بابیان اینکه رمز پیروزی در فتنه‌ها بصیرت است، افزود: خواست و اراده پروردگار مقدم بر تمام قدرت‌های پوچ و پوشالی دنیا است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان غربی در مراسم گرامیداشت حماسه تاریخی ۹ دی شهرستان میانه با اشاره به این موضوع که برخی عناصر داخلی در سال ۸۸ با آشوب و فتنه درصدد بر هم زدن امنیت و براندازی نظام و انقلاب بودند، اظهار داشت: آتش زدن پرچم امام حسین (ع) و هتک حرمت به عزاداران باعث شد صبر مردم نسبت به این موضوعات در ۹ دی لبریز و طومار این افراد را برای همیشه پاره کنند.

 

 

 

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قریشی به عدم پشیمانی عناصر فتنه تا به امروز نسبت به افرادی که به دستگاه امام حسین(ع) توهین کردند اشاره کرد و افزود: جواب دندان‌شکن این افراد را مردم با حماسه تاریخی ۹ دی به نحوه احسن دادند.

 

 

 

امام‌جمعه ارومیه با اشاره به جایگاه و نقش مهم بصیرت در میان مسلمین اشاره کرد و اظهار داشت: در برهه از زمان وجود بصیرت در میان مردم موجب پیروزی و نبود آن عامل شکست بوده است.

 

 

 

وی بابیان اینکه حرکت در مسیر الهی درنهایت پیروزی را نصیب ملت مسلمان خواهد کرد که این موضوع را در هشت سال دفاع مقدس تجربه کردیم، خاطرنشان کرد: گذر از این برهه از زمان که کشور دچار مشکلات اقتصادی شده است نیازمند همت و تلاش مضاعف مسئولان و صبر و تلاش مردم در راستای داخلی کردن اقتصاد و عدم وابستگی  به غرب است.

 

 

 

حجت‌الاسلام قریشی بابیان اینکه تمامی ابرقدرت‌های پوچ و پوشالی جهان در مقابل خواست خداوند متعال ذره‌ای بیش نیستند، تصریح کرد: اگر ملت ما باایمان و اعتقاد در سایه ولایت و عمل به دین می‌توانند تمامی قله‌ها را فتح کنند.

 

 

مراسم 9دی در شهرستان میانه

 

 

 

 

خبرنگار: امید کوهی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب