۲
 
کد مطلب: 89185 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
کلیات بودجه سال ۹۷ دولت را رد خواهم کرد/ سیاست های اشتباه دولت عامل اصلی تورم در جامعه است
 
 
نماینده مردم میانه در مجلس با اشاره به برخی سیاست‌های غلط دولت و تعریف پروژه‌های جدید در بودجه سال آینده و ایجاد تورم در جامعه، گفت: بدون شک بنده مخالفت کلیات بودجه سال ۹۷ خواهم کرد.

فردین فرمند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی میانا با انتقاد از تصمیمات و مصوبات دولت، افزود: بدون شک بنده در صورت قرعه‌کشی بین نمایندگان مجلس در مخالفت از بودجه سال ۹۷ در صحن مجلس به سخنرانی خواهم پرداخت.

 

 

 

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیاست‌های غلط و تصمیم دولت در گران کردن حامل‌های انرژی و یارانه‌ها به‌صورت هم‌زمان، خاطرنشان کرد:  افزایش حامل‌های انرژی در جامعه موجب ایجاد تورم خواهد شد که این امر با همزمانی حذف یارانه‌ها دوچندان خواهد گردید.

 

 

 

وی گفت: باوجودی که دولت در آمارش اعلام می‌کند تورم را کاهش داده است اما لایحه بودجه سال آینده با این وضعیت که تنظیم‌شده گرانی‌ها را از هم‌اکنون به وجود آورده است.

 

 

 

فرمند با توجه به  وضعیت بیکاری و اقتصادی و نارضایتی های گسترده به وجود آمده در بین مردم اجرای هم‌زمان این دو موضوع را به صلاح کشور ندانست و افزود: در حال حاضر ۶۵ هزار طرح نیمه‌تمام در کشور موجود است که دولت باکمال تأسف اقدام به گنجاندن طرح‌های جدید در بودجه سال ۹۷ کرده است.

 

 

 

وی بابیان اینکه بدون شک بنده کلیات بودجه سال ۹۷ در سوی دولت را رد خواهم کرد، تصریح کرد: بودجه بسته‌شده در سال ۹۷ پاسخگوی نیازها و پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام کشور نیست و این مسئله باعث به وجود آمدن مطالبات بیشتر مردم از نمایندگان و مسئولین خواهد شد.

 

 

 

نماینده مردم میانه در مجلس همچنین یادآور شد: اگر مجلس کلیات لایحه بودجه ۹۷ را رد کند، امکان اصلاح این لایحه برای دولت به وجود می‌آید.

 

 

 

 

 فرمند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به  اتفاقات و حوادث تلخ سال ۸۸ بابیان اینکه عناصر داخلی فتنه اسیر سران استکبار جهانی و در راستای اهداف آنان قدم برداشتند، افزود: دشمنان نظام بعد از مشاهده حماسه مردم در ۹ دی و با مایوس شدن از ضربه زدن داخلی با به وجود آوردن گروه‌های تروریستی همچون داعش در صدد براندازی و اخلال در امنیت کشورمان بودند که این امر نیز با به صحنه آمدن نیروهای انقلاب و مقاومت و مدافعان حریم ولایت و اقتدار کشورمان در سریع ترین زمان ممکن خنثی شد.

 

 

 

 

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حماسه مردم در ۹ دی‌ماه حرکتی مداوم در مسیر انقلاب اسلامی بود، خاطرنشان کرد:  ۹ دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی پاسخی دندان‌شکن به عناصر فتنه داخلی و خارجی بود.

 

 

 

وی با اشاره به تلاش دشمنان در ایجاد فضایی اعتراض‌آمیز خارج از چارچوب‌های قوانین کشور علیه نظام اشاره کرد و افزود: بدون شک این‌گونه شیطنت‌ها موجب شناخت راحت دشمنان و رو شدن دست آنان در توطئه‌چینی علیه مردم و نظام اسلامی است.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 
  1. احد علزاده گفت:

    اخه یکی نیست به این آقا بگه تو چی هستی چیکاره هستی برو به باطری فروشیت برسه تو را به این حرف زدنها

  2. صالحی گفت:

    گنه ده بو یکه یکه دانشتی

نظر شما در مورد این مطلب