۱
 
کد مطلب: 89016 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۴
اذعان فرماندار میانه به وخیم بودن وضعیت آب شرب این شهر/ آیا سلامتی شهروندان میانه ای در خطر است!
 
 
فرماندار میانه در اظهار نظری وضعیت آب شرب میانه را وخیم توصیف کرده که باعث شده مردم ضمن مطالبه گری نگران استفاده از این آب در این روزها شوند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، این روزها فضای داخلی کشور در پی برخی سیاست‌های و تصمیم‌گیری‌های غلط دولتمردان نارضایتی‌های را از سوی عموم مردم به‌ویژه اقشار کم‌درآمد در پی داشته است.

 

 

 

 

دولتی که در ابتدای روی کار آمدن خود وعده ۱۰۰ روزه و قول حل مشکلات بیکاری و معیشت مردم را سر می‌داد، حال در گره‌گشایی از بسیاری از مسائل کشور عاجز مانده است.

 

 

 

 

 شاید بتوان بیکاری را جزو مهم‌ترین شاخصه‌هایی برشمرد که شهرستان میانه در رتبه اول استان آذربایجان شرقی با بیشترین میزان بیکار و جوان تحصیل‌کرده جویای کار جا خشک کرده است، به‌عنوان سمبل بی‌تدبیری مسئولین در طی بیش از ۴ سال گذشته مطرح که نه‌تنها شاخص آن بهبود نیافته بلکه روزبه‌روز بر میزان بیکاران و مهاجرین این شهرستان افزوده‌شده است.

 

 

 

 

وضعیت آب شرب میانه وخیم است، این سخنی است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی طی آذرماه سال جاری به زبان آورد و خبرگزاری تسنیم این خبر را در خروجی صفحه استانی خود قرارداد.

 

 

 

 

حمید شکری به‌عنوان نماینده عالی دولت حسن روحانی در حالی به مشکلات اساسی و زیر بنایی شهرستان میانه اشاره می‌کند که بیش از ۴ سال از عمر دولت می‌گذرد و این مقام مسئول در حال حاضر با انتقاد از برخی بانک‌های مرکز استان، می‌گوید: این بانک‌ها نه‌تنها با شهرستان‌ها همکاری نمی‌کنند بلکه با رفتار خود موجب فرار سرمایه‌گذار می‌شوند.

 

 

 

 

حال انگشتی که باید در ابتدا به‌سوی خود مسئولین نشانه رود، متوجه سایر بخش‌های دولت شده و انتقادهای دولتی‌ها علیه خود را شکل داده است که بدون شک نشانه ضعف در سیستم مدیریت کشوری و همچنین استانی و شهرستانی است، چراکه در این میان زمان سپری‌شده در عمر دولت به روند مثبت بسیار اندک و در برخی موارد نه‌تنها کند، بلکه صفر بوده است.

 

 

 

 

از این مسائل که بگذریم عملکرد دولتمردان در شهرستان میانه تنها به گلایه کردن و طرح مسائلی که مردم خود بیشتر از آنان به آن‌ها واقف‌اند خلاصه نشده و در اجرای بسیاری از وعده‌های خود ازجمله سند تدبیر و توسعه و رونق شهرک‌های صنعتی نیز کارنامه غیرقابل قبولی را از خود بجای گذاشته‌اند.

 

 

 

 

روی‌هم‌رفته اظهارنظرها و اطلاع‌رسانی‌هایی که از جلسات فرمانداری میانه انجام می‌پذیرد هم