۰
 
کد مطلب: 88500 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸
گزارش جدی از گسترش شپش در بین دانش‌آموزان نداریم/ برخی عرضه‌کنندگان محصولات بهداشتی دامن به شایعات افزایش شپش بین دانش‌آموزان می‌زنند
 
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی گفت: هیچ گزارش جدی از عمومیت شپش در بین دانش‌آموزان مدارس استان به دستمان نرسیده است.

به گزارش میانا به نقل از فارس، جعفر پاشایی با اشاره به وضعیت بهداشتی مدارس و دانش‌آموزان اظهار داشت: مسؤولیت بهداشت مدارس بر عهده آموزش و پرورش است که ما نیز گزارش جدی از عمومیت وضعیت نامناسب بهداشتی دریافت نکرده‌ایم.

وی افزود: هیچ گزارش جدی از عمومیت شپش در بین دانش‌آموزان مدارس استان به دستمان نرسیده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه احتمال وجود شپش در سر مورد دانش‌آموزی بین این همه مدارس وجود دارد، گفت: با توجه به نطارت‌های صورت گرفته مورد جدی و دامن‌گیر افزایش شپش بین سر دانش‌آموزان وجود ندارد.

وی اذعان داشت: برخی از عرضه‌کنندگان محصولات بهداشتی خود بر این موضوعات و شایعات افزایش شپش در بین دانش‌آموزان دامن می‌زنند تا محصولات خود را به فروش رسانند.

پاشایی ابراز کرد: در مدارس مربیان بهداشت، پرورشی و حتی خود مدیران نظارت بهداشتی داشته و به هیچ‌وجه از نظر بهداشت مدارس و دانش‌آموزان غافل نیستیم.

وی خاطرنشان کرد: با نظارت مستمر در بهداشت مدارس هیچ مورد و گزارش نارسایی از وضعیت بهداشتی مدارس وجود ندارد ولی منکر مطلق موارد بسیار اندک شپش بین دانش‌آموزان نیز نبوده و احتمال وجود موارد بسیار کم وجود دارد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب