۰
 
طی حکمی از سوی مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی/

حجت الاسلام ساعدی به عنوان سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی میانه معرفی شد

کد مطلب: 88350 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
حجت الاسلام ساعدی به عنوان سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی میانه معرفی شد
 
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی با صدور حکمی ، حجت الاسلام مسعود ساعدی را به عنوان سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی در شهرستان میانه منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدشهاب‌الدین حسینی در این مراسم، سازمان تبلیغات اسلامی را از جمله سازمانهای مولود انقلاب اسلامی دانست و گفت: این سازمان یکی از نهادهایی است که به دستور امام خمینی (ره) برای ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت(ع) و دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی بنیان گذاشته شد.

 

 

 

 

 

 

   مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، در جمع مسئولین شهرستان میانه اظهار کرد: تبلیغات اسلامی یکی از مجموعه‌هایی است که به صورت مستقیم زیرنظر مقام معظم رهبری فعالیت می‌کند و در حوزه دین، تبلیغ و مباحث مختلف در راستای ترویج فرهنگ قرآن و عترت با زیرمجموعه‌های مختلف فعالیت می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

   وی با بیان فعالیت‌های گسترده زیرمجموعه‌های این سازمان در حوزه نشر و چاپ کتب دینی و همچنین نقش نظارتی آن بر چاپ قرآن کریم در تمامی انتشارات نیز نظارت دقیقی دارد، اضافه کرد: در حوزه فضای مجازی و اطلاع‌رسانی نیز سایت تبیان فعالیت دارد که بخش استانی آن روزانه بیش از ۲۰هزار نفر بازدید کننده دارد.

 

 

 

 

 

 

 

   حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به اینکه دانشگاه سوره و مدارس صدرا نیز که مدارس معارف اسلامی هستند جزو زیرمجموعه‌های تبلیغات اسلامی هستند، گفت: گستردگی کار نیازمند تحول و پویایی حرکت است و در عصر امروزی، مرزهایمان پشت بام خانه‌هایمان است که دشمن در آن‌ها کمین کرده تا اعتقادها، باورها و ایمان‌هایمان را از دست‌مان بگیرد.

 

 

 

 

 

 

 

   وی خاطرنشان کرد: هنوز به یاد داریم که رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس چگونه در برابر دشمن ایستادند و تا آخرین قطره خونشان از ارزش‌هایمان دفاع کردند و ما نیز در عصر امروزی باید کاری کنیم که شرمنده خون شهدا نباشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

   مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: رسالت مجموعه‌هایی نظیر تبلیغات اسلامی بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی به مردم است و آسیب های اجتماعی اولویت‌دار که توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان در نقاط حساس رصد شده، باید مورد توجه ویژه‌ای قرار بگیرد.

 

 

 

 

 

 

 

   حجت‌الاسلام حسینی اعلام کرد: در این نقاط آسیب پذیر چه روستایی و چه شهری، به وضوح دیده‌ایم که هرکجا روحانی فاضلی سکونت دارد، در آن طلاق و اعتیاد و دیگر آسیب ها کمتر شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

   مراسم تودیع و معارفه رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میانه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی مدیر کل و حجت الاسلام والمسلمین اسکندری جانشین مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

   بر این اساس، حجت الاسلام علی اصغر سعیدی که بیش از این ۱۲ سال رئیس اداره تبلیغات میانه بود، تودیع و حجت الاسلام ساعدی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرنگار: داود رضالو

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب