۰
 
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی/

مقاومت و اتحاد مسلمانان؛ تنها راه مقابله با رژیم صهیونیستی است

کد مطلب: 88270 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۲
مقاومت و اتحاد مسلمانان؛ تنها راه مقابله با رژیم صهیونیستی است
 
 
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی در جمع نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان میانه گفت: تنها راه مقابله با اقدامات سلطه جویانه رژیم صهیونیستی، فقط و فقط مقاومت و اتحاد مسلمانان است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به اقدام اخیر ترامپ در به رسمیت شناختن و انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف، آن را یک دهن کجی آشکار به تمامی اقدامات صلح جویانه بین فلسطین اشغالی و رژیم اشغالگر اسرائیل دانست و گفت: این اقدام، درس عبرتی دوباره و تلنگری به آنهایی است که هنوز به شیطان بزرگ، چشم امید بسته اند.

 

 

 

 

 

    حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم با اشاره به پیش بینی نابودی اسرائیل در عرض ۲۵ سال، اذعان کرد: اقدام اخیر ترامپ، حرکتی رو به جلو برای نابودی اسرائیل است و قطعا متلاشی شدن زودهنگام صهیونیسم و بی نتیجه ماندن تمامی نقشه های آنان را در پی خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

   وی با بیان اینکه در جریان اقلیم کردستان، آمریکا در صدد ایجاد داعشی دیگر در برابر ایران بود ولی ناکام ماند، افزود: حتی اعوان و انصار خود کشور آمریکا هم با سیاستهای شکست خورده ترامپ مخالفند چه رسد به دیگر کشورهای جهان.

 

 

 

 

 

 

 

   نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی در ادامه به جنایات عربستان و امارات در یمن و کشتار مسلمانان و کودکان بی گناه، اشاره کرده و افزود: آنها می خواهند در برابر صدور انقلاب باستند غافل از اینکه انقلاب اسلامی ذاتا صادر شدنی است و مقاومت در برابر صدور آن، امری بی فایده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

    امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود، حماسه ۹ دی را یادآوری کرد و با تاکید بر لزوم بصیرت افزایی در برابر دشمن، اظهار داشت: فتنه ۸۸ در حالی رخ داد که ما در اوج اقتدار و عزت قرار داشتیم ولی بی بصیرتی برخی خواص منجر به کاهش موقعیت جهانی ما، عقب نشینی در پیشرفت های هسته ای، توهین به مقدسات، زیر سوال رفتن ارکان نظام و انقلاب و به انحراف رفتن برخی از مردم انقلابی شد.

 

 

 

 

 

 

 

   حجت الاسلام افراد وابسته به بیگانه، طراحان اصلی این فتنه بودند ولی به برکت حرکت بصیرانه و بیداری مردم در ۹ دی، این بحران و فتنه فروکش کرد.

 

 

 

 

 

 

   وی در پایان از زحمات دهقان فداکار یاد کرد و بر روان شهدای زینبیه و ثارالله و سایر شهدای شهرستان میانه، درود فرستاد.

 

 

 

 

 

 

 

    همایش بصیرت افزایی با حضور کارکنان سپاه، نیروی انتظامی، تیپ پمکا، طلاب و شورای اداری شهرستان میانه در مسجد تیپ پمکا برگزار شد و در پایان دعای وحدت در بین شرکت کنندگان قرائت گردید.

 

 

 

 

 

 

 

   خبرنگار: علی محمّد عزّتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب