۲
 
کد مطلب: 88260 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴
اهدای کاپشن و کفش به دانش‌آموزان مناطق محروم شهرستان میانه+تصاویر
 
 
صبح امروز صدها عدد کاپشن و کفش زمستانی در بین دانش‌آموزان مناطق محروم شهرستان میانه توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری_ تحلیلی میانا به نقل از تسنیم، صبح امروز صدها عدد کاپشن و کفش زمستانی به همت سپاه شهرستان میانه در بین دانش‌آموزان مناطق محروم این شهرستان توزیع شد.

جعفر غیابی در حاشیه این برنامه، با اشاره به اینکه “محرومت زدایی” جزو اولویت‌های کاری سپاه است، اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن فصل سرما و برودت هوا، سپاه شهرستان میانه همواره در تلاش است تا دانش‌آموزان مناطق محروم این شهرستان ازلحاظ اقلام گرمایشی هیچ کمبودی نداشته باشند.

فرمانده سپاه میانه بابیان اینکه ۱۵ پروژه عمرانی در دهستان “کاغذکنان شمالی” توسط سپاه میانه اجرا شده است، افزود: این پروژه‌ها توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه شهرستان میانه  جهت محرومیت‌زدایی در فاز اول صورت گرفته است و در تلاش هستیم تا در خدمت بی‌منت به مردم و محرومیت‌زدایی قدم‌هایی مؤثرتری برداشته و تعداد پروژه‌های عمرانی خود را افزایش دهیم.

 توزیع کاپشن و کفش زمستانی در بین دانش آموزان مناطق محروم شهرستان میانه توسط سپاه برای چندمین بار است که صورت می‌گیرد و این امر خیر همچنان ادامه دارد.

تصاویر از محمد زینالی

 
 
 
 
  1. ناشناس گفت:

    ساغ اول سپاه

  2. مطلع گفت:

    امیدواریم در داخل شهر میانه نیز به محرومترین مدرسه شهر دبستان شهید باهنر نیز التفاتی نموده و از این امکانات اهدایی رهبری معظم به کودکان بی بضاعت دانش آموز این مدرسه واقع در حاشیه شهر(خ ارتش و خ بعثت) نیز اهدایی بیاورند. چون هیچ مسئول دولتی و … نداده

نظر شما در مورد این مطلب