۰
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه:

نابودی اسرائیل با پایتخت شدن قدس، شتاب می گیرد

کد مطلب: 88092 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۲
نابودی اسرائیل با پایتخت شدن قدس، شتاب می گیرد
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با محکوم کردن اقدام اخیر ترامپ مبنی بر پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی، گفت: نابودی اسرائیل با پایتختی قدس، شتاب می گیرد.

 به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد در جمع کارکنان سپاه میانه، ترامپ را فردی دیوانه و بی خرد دانسته و اظهار داشت: این اقدام بی خردانه او را حتی سیاسیون کشور خودش هم ناشی از جهالت و دیوانگی وی عنوان کرده اند و در تمام مجامع بین المللی، اقدامی بی خردانه و محکوم است.

 

 

 

 

 

 

 

     مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با بیان اینکه کشورهای اسلامی در قبال این یاوه گویی ها، سکوت نکرده و با هوشیاری و اتحاد، پاسخ محکمی به آنها خواهند داد، اظهار کرد: مقاومت و ایستادگی مسلمانان فلسطین با یاری دیگر مسلمانان، ریشه غده سرطانی صهیونیسم را در منطقه خواهد خشکاند و این اقدام، شتاب نابودی اسرائیل را بیش از پیش می کند.

 

 

 

 

 

 

 

   وی با بیان سابقه تاریخی قدس شریف و قبله اول مسلمانان، این مکان را مکانی مقدس و ارزشمند برای تمامی ادیان آسمانی دانسته و افزود: قدس متعلق به تمامی مسلمانان جهان است و تمامی کشوهای اسلامی باید آزادی آن را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب