۰
 
کد مطلب: 87721 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۷
بسیج سازندگی سپاه استان آذربایجان شرقی در مناطق زلزله‌زده غرب کشور موفق عمل کرد
 
 
نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: مأموریت بسیج سازندگی سپاه عاشورا در ارائه خدمات امدادی و درمانی و همچنین خدمات سازندگی در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه موفق بوده است.

به گزارش میانا، تسنیم به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام سید محمد علی آل‌هاشم با بیان اینکه کمک‌های مردمی ملت ایران در این منظقه بسیار چشمگیر و قابل قدردانی است اظهار کرد: بسیج سازندگی سپاه عاشورا از ساعات اولیه وقوع زلزله با حضور در منطقه غرب کشور وظیفه امدادرسانی و بازسازی عهده‌دار شده‌اند و همچنان این خدمات در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: نیروهای خدمات‌رسان و بسیج سازندگی سپاه عاشورا تا زمان تأمین کامل نیازهای مردم و اسکان کامل آن‌ها در مناطق آسیب دیده به ویژه منطقه شیخ صالح حضور خواهند داشت.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به مأموریت گروه‌های سازندگی و کادر درمانی آذربایجان شرقی در مناطق زلزله زده اظهار داشت: فداکاری بسیج و کادر مجهز درمانی اعزام شده به شهر سرپل‌ذهاب و منطقه شیخ صالح ستودنی است چرا که با همه توان امکانات لازم برای امدادرسانی در استان کرمانشاه حاضر شده‌اند.

وی با قدردانی از عملکرد بیمارستان صحرایی شهید محلاتی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: این مجموعه درمانی و کادر پزشکی آن مشغول ارائه خدمات درمانی به زلزله‌زدگان است و تاکنون چندین عمل جراحی در این بیمارستان‌ها انجام شده است.

آل‌هاشم اضافه کرد: خدمات مشابه این بیمارستان هم توسط کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز که در بیمارستان شهدای شهر سرپل‌ذهاب مستقر هستند به صورت شبانه روزی به مردم منطقه ارائه می‌شود.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب