۰
 
کد مطلب: 87090 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۶
آزادی خرمشهر اقتصادی در گرو اسلامی سازی اقتصاد و حذف رباست
 
 
فرمانده سپاه میانه در یادواره شهدای مسجد صاحب الزمان(عج) شهرستان میانه با تشریح 8 خرمشهری که کشور نیاز به آزاد سازی دارد، گفت: اولین خرمشهری که باید آزاد شود، خرمشهر اقتصادی است و آزادی خرمشهر اقتصادی در گرو اسلامی سازی اقتصاد و حذف رباست.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، جعفر غیابی در آیین گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در جمع ده ها نفری بسیجیان مسجد صاحب الزمان(عج) با اشاره به بیانات رهبری، گفت: خرمشهرهایی پیش روی ماست که باید به همت مردم و بسیجیان آزاد شود.

 

 

 

 

 

 

 

    فرمانده سپاه میانه، خرمشهر اقتصادی را اولین خرمشهری دانست که باید آزاد شود و اظهار کرد: تا زمانی که نتوانیم افرادی متدین و به دور از تفکرات آمریکایی بر سر کار داشته باشیم، فرهنگ، اقتصاد و سیاست ما اسلامی نبوده و در آزادسازی خرمشهرها با موانع بزرگی مواجه خواهیم بود.

 

 

 

 

 

 

   وی از نظام بانکی، نظام آموزشی، و دانشگاه به عنوان سه خرمشهر دیگر یاد کرد و افزود: امروز نظام بانکی ما میل به ربا دارد، دانش آموزان ما به سمت تفکرات لائیک و لیبرالیستی سوق داده می شوند و محتوای آموزشی دانشگاه های ما پر است از تفکرات غربی و آموزه های غیراسلامی و برای فتح این خرمشهرها، تلاشی شبانه روزی لازم است.

 

 

 

 

 

 

 

   غیابی فتح خرمشهرهای سلامت، محرومیت، رسانه و فضای مجازی را بسیار مهم دانسته و بر تلاش برای عدم وابستگی به بیگانگان تاکید کرد.

 

 

 

 

 

 

 

   این مقام مسئول همچنین از خرمشهر نظام برنامه ریزی به عنوان هشتمین خرمشهر لازم الفتح نام برد و تصریح کرد: برای رسیدن به جامعه ای ایده آل باید برنامه ریزی های کشور به گونه ای باشد که مساجد، سنگرهای برنامه ریزی ما قرار گرفته و پایه گذاری و اجرای امورات کشور چه در بعد بانکی، چه دادگاهی، چه اقتصادی و سیاسی و فرهنگی، در مساجد اتفاق بیافتد.

 

 

 

 

 

 

 

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب